Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szép nővel vagytok, vagy voltatok tartósan. Mit tudnátok rögzíteni ezekről a kapcsolatokról? Hogyan kell kommunikálni a nőkkel, mire kell odafigyelni, milyen igényeket kell teljesíteni stb?

Figyelt kérdés
Minden élettapasztalat érdekel, amik olyan dolgok, hogy nőkkel van összefüggésben. Legyen szó egy vitáról, vagy bármiről, amiből kifolyólag ti kezelni tudtátok a nőket. Az érdekel, hogy hogyan kell szerintetek úgy hozzáállni a dolgokhoz, akár egy ismerkedés folyamán, akár a kapcsolaton belül, hogy az eredményes legyen. Tudom ez így most érdekes kérdés és nem teljesen lehet világos, de aki tudomásul veszi, hogy én, mint kérdező, a nőket akarom a lehető legnagyobb mélységekben kiismerni, az tudja, hogy mire vagyok kíváncsi.
2021. jún. 17. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Először légyszíves fejtsd ki a szép nő fogalmát 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Legyél normális, viselkedj normálisan, legyen véleményed.


Amúgy nincs olyan hogy biztos recept, minden nő más.

2021. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Akinek szép az arca, akinek megvannak a testi adottságai. Akinél minden stimmel, van melle és feneke. Vagy akire csak a szép arc, meg a formás fenék miatt az mondható, hogy jó nő/szép nő. Ezek azok az emberek, akik nem olyanok, mint a nagydarab Mariska a sarokboltban, akik beképzeltek és nagy igényeik vannak, más a gondolkodásuk, felkapottak. Vagy ha nem ilyenek közülük mindannyian, akkor is mások, mint azok a nők, akik nem felkapottak. A velük való lét, a "hozzájuk vezető eredményes út", az ő gondolkodásuk kezelése érdekel, egy férfi szemszögéből.
2021. jún. 17. 11:44
 4/33 A kérdező kommentje:
1/3: Neked válaszoltam.
2021. jún. 17. 11:45
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Tehát megint itt járunk, hogy egy nő csakis szép és vékony de formás lehet, vagy idegbeteg tehén frusztrált Marika a sarki boltból.

Amíg így gondolkodsz, kár kérdést feltenned.

2021. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
A nulladik lépés, hogy ne vegyél minden nőt egy kalap alá, mert ami igaz az egyikre, az nem (feltétlenül) igaz, a másikra. Amíg ez nincs meg, egy nőnél se leszel sikeres.
2021. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés esetlenségéből kiindulva neked olyan alacsony az értelmi szinted, hogy teljesen felesleges próbálkoznod bármilyen nőnél.


Nagyon nagy elmaradásaid vannak szociális téren.

2021. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7/7: Főleg te vagy ilyen szinten. Ugye? Azért másra sem jut, minthogy kötekedjél. Vannak ilyenek az oldalon. Itt semmitmondóan marakodsz ahelyett, hogy lenne valami értelme a mondandódnak.
2021. jún. 17. 11:58
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
egy szép nővel ugyanúgy kell bánni, mint egy rondával.
2021. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Bombano voltam, majd meghiztam, utana lefogytam es megint bombano lettem. A gondolkidasom ugyanilya, ertekrendem is es a viselkedesem is. A kulonbseg csak az eletmodvaltasban volt, bizonyos kornyezeti problemak miatt nehez volt odafigyelni a taplalkozasra. En nem valtoztam belul, a ferfiak viselkedese viszont valtozott mikor kover voltam. Undor,lekezeles, kiabalas, elkerules stb, fogyas utan meg bokok kedveskedes. Szerintem te sosem fogsz a szep nok nyelven beszelni, mert egy jo pasi a nok nyelven ert es ugyanugy viselkedik a dagi mariskakkal mint a bombanokkel.
2021. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!