Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szép nővel vagytok, vagy voltatok tartósan. Mit tudnátok rögzíteni ezekről a kapcsolatokról? Hogyan kell kommunikálni a nőkkel, mire kell odafigyelni, milyen igényeket kell teljesíteni stb?

Figyelt kérdés
Minden élettapasztalat érdekel, amik olyan dolgok, hogy nőkkel van összefüggésben. Legyen szó egy vitáról, vagy bármiről, amiből kifolyólag ti kezelni tudtátok a nőket. Az érdekel, hogy hogyan kell szerintetek úgy hozzáállni a dolgokhoz, akár egy ismerkedés folyamán, akár a kapcsolaton belül, hogy az eredményes legyen. Tudom ez így most érdekes kérdés és nem teljesen lehet világos, de aki tudomásul veszi, hogy én, mint kérdező, a nőket akarom a lehető legnagyobb mélységekben kiismerni, az tudja, hogy mire vagyok kíváncsi.
2021. jún. 17. 11:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

- ha az adott szép nő felszínes, buta, pénzéhes, akkor úgy lehet megtartani, hogy fizetsz neki mindent és nyalod a popóját


Ha nem, akkor ezekre érdemes odafigyelni:

- ne az legyen a lényeg, hogy mennyire szép, hanem a személyisége, és éreztesd, hogy más személyiségjegyei, tulajdonságai miatt is szereted... az a leggázabb egy tartós kapcsolatban, ha csak arra kap bókokat az ember, hogy milyen jó a melle-segge, milyen feszes a combja

- ha külsőre számodra nem pozitív módon változik, akkor finoman és kulturáltan beszéld ezt meg vele, kérdezd meg, miért van a változás, és ha úgy tűnik, depressziós, akkor segítsd... de az legyen, hogy "pfffeeeeeejjjjj, felszedtél 10 kilót, foggyámále, me' a farkincámnak ez nem annyira fincsi, cefet bálna"

- más nőkkel sem csak akkor vagy kedves és kulturált, ha tetszenek neked, hanem alapvetően udvarias vagy mindenkivel külsőtől függetlenül, és nem fikázod az utcán szembejövőket kéretlenül meg mások (pl. ismerősök) háta mögött nem szapulod őket

- nem próbálod meg ismerkedés után megváltoztatni a stílusát (ez a tipikus "tudom, hogy mellet kitevős topban meg miniben ismertelek meg, és úgy tetszettél meg, de most már hogy az enyém vagy, más pasiknak ne mutogassad, vegyed csak fel szépen a könyvtárosnéni szettet")

- azt érdemes tudatosítani magadban, hogy azt a szépséget egy bizonyos kor felett, amit a pasik elvárnak, ingyen és energiabefektetés nélkül nem lehet hozni... nyilván nem kell pénzelni egy normálisabb nőt, de azt nem lehet elvárni, hogy kevesebbet költsön a külsejére, mint amit megszokott, mert "ha közös kasszán vagyunk, ne költsön annyit a pénzünkből" meg "leszoktatom az urizálásról" ÉS ugyanolyan top formában maradjon.

És gyerekvállalásnál nem lehet elvárni azt, hogy szülés után 1 héttel olyan legyen az alakja, mint előtte csúcskorában, főleg akkor nem, ha apuci nem segít be nagyon a gyerekkel és nincs hátország, akiknek le lehet passzolni a gyereket, amíg anyuci tornázgat meg kezelésekre jár


Egyébként ha a nő normális, akkor nem kell tojáshéjon lépkedni körülötte, tehát fel lehet vállalnod a véleményed (persze kulturáltan), nem kell neki behódolni.

2021. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Ezért is érdekes a kérdés, kedves kérdező, mert mindenkinek mást jelent a szép 🤷‍♂️ #1
2021. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
11%

Jóisten gyere le!

Van pofátok eljátszani azt, hogy nem tudjátok mit jelent az, hogy szép nő, szép férfi, vagy szép ember?!


Már bocsánat, de szerintetek azért járnak ide az emberek, hogy ilyen ál értetlenkedéssel fárasszátok? Mégis, szerintetek ki a fene kíváncsi az olyan elméleteitekre, aminek annyi köze van a valósághoz, mint a lapos-Föld elméletnek?

2021. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
#13 szerintem te vagy értetlen, az a nő aki szerinted "szép" az lehet hogy nekem vagy másnak egy bányarém 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Hát aki szép az szép.


Ez pl: Brutal nő. Tökéletesnek tartható.

[link]


Más:

[link]


Ez mg kb kis istennő, főleg ha nincs vele gond és kedvesen, alkalmazkodóan, vonzóan adja magát, mert aki jó party számára, annak képes.

Az életnek nem csak a szenvedés a része. Van olyan amikor simán mennek a dolgok. Amikor kedves egy nő és nézi az érdekeit egy férfinak.

Csak ilyentől megkapni, az nem a többség szintjére vonatkozik.

Az a pénzes férfiaknak van.

Ez a nő sem véletlenül van egyedül.

2021. jún. 17. 12:50
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
Aki az instán illegeti magát, és láthatóan luxuscuccokban, vagy ha nem luxusban, akkor szponzorosban, szanaszét filterezve meg mindenféle luxus arckezeléssel, az tényleg a pénzéhes kategória. De azért az is elmond sok mindent, hogy az ilyen megcsinált, agyonmázolt, drágarucis, pózolós nő neked a szép, akit hajtasz. Aki felszínesen válogat, felszínességet kap cserébe.
2021. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Na látod kedves kérdező, erről beszéltem, akit te brutál jó, tökéletes nőnek mondasz, azt én bottal se piszkálnám 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nahát szerinted ezek a lányok reggel smink nélkül is így néznek ki? 😂
2021. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Normálisan kellene viselkedni.
2021. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Nagyon sok nőnek van instája. Miért aki szerintetek nem az instán illeti magát és a civil életben látszik csak a jó teste, az nem beképzelt és pénzéhes? Ugyan már. Mutassatok vagy ismertessetek meg már egy olyan nővel.


19:


Annyi elég? Akkor már szerintem lett volna kapcsolatom idáig SZÉP nővel.

2021. jún. 17. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!