Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szép nővel vagytok, vagy voltatok tartósan. Mit tudnátok rögzíteni ezekről a kapcsolatokról? Hogyan kell kommunikálni a nőkkel, mire kell odafigyelni, milyen igényeket kell teljesíteni stb?

Figyelt kérdés
Minden élettapasztalat érdekel, amik olyan dolgok, hogy nőkkel van összefüggésben. Legyen szó egy vitáról, vagy bármiről, amiből kifolyólag ti kezelni tudtátok a nőket. Az érdekel, hogy hogyan kell szerintetek úgy hozzáállni a dolgokhoz, akár egy ismerkedés folyamán, akár a kapcsolaton belül, hogy az eredményes legyen. Tudom ez így most érdekes kérdés és nem teljesen lehet világos, de aki tudomásul veszi, hogy én, mint kérdező, a nőket akarom a lehető legnagyobb mélységekben kiismerni, az tudja, hogy mire vagyok kíváncsi.
2021. jún. 17. 11:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
ez a krumpliorrú nő szerinted szép??? 🤣
2021. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Láttál élőben olyan nőket, akiket te szépnek tartasz?
2021. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
erre csak annyit tudok mondani... idióta férfiak.... közötök sincs a realitáshoz, ezek nem nők, hanem megcsinált nőnemű egyedek. Hajtsátok csak az ilyeneket, aztán majd jöhettek vissza 40 évesen ide vinnyogni, hogy senki se foglalkozik veletek.
2021. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%

Azért van sok szép nő, akinek nincs instája - de mondjuk azok a természetesen szép, normális nők, nem a pózolós photoshopolt gyönyör. Aztán az sem mindegy, milyen az az insta profil. Van, aki filter nélkül tölt fel normális képeket. Meg vannak az ilyenek, akiknek szanaszét filterezett képeik vannak, úgy pózolnak, mint egy féltehetséges topmodell, pöttyre meg van tervezve minden hátterük, nincs egy posztjuk sem, amit nem szponzorált vmi cég...


neked ez kell. Felszínes vagy. Akkor miért várod el, hogy a másik nem ne legyen felszínes? Hogy legyen egy jámbor kis cukifalat, aki csak azért rádcuppan, mert SZERINTED normálisan viselkedsz?

2021. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
21: Krumpliorrú? Ezen jót nevettem.:)
2021. jún. 17. 13:54
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is jót nevetek és egyben csodálkozom azon, hogy mennyire mást jelent egyes embereknek a szépség.

Én ugyan nő vagyok, és nincs az egekben az önbizalmam sem, nem tartom magam egy brutális szépségkirálynőnek, de arcra mindkettőre köröket verek rá (egyiknek sincs megjegyezhető, igazán szép arca), a másodikra test szempontjából is, az első pedig tény, hogy kigyúrtabb, vastagabb, de nekem is sportos testem van.

Ezek sima insta pózer, szétfilterezett nők, szerintem a szépség nem itt kezdődik.

2021. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de én is köröket verek rájuk a szépségemmel. Am meg olvassál a női természetről. Rengeteg könyv van, én is olvastam, utána elég könnyű beszélni velük. Továbbiakban tapasztalat útján kísérletezel, mire hogy reagálnak, mi esik nekik jól. Én látom hogy mire van szüksége egy-egy lánynak, de soknak valami elképesztően plusz energiabefektetésre és figyelemre van szüksége, pl. ilyen "szép" lányoknak. Gyerekkoruktól kezdve azt szokták meg hogy minden figyelmet megkapnak, szóval van bőven energia amit rá kell szánni. Ezekből én nem kérek.
2021. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

26: Hát valakinek a szépség nem itt kezdődik.


Egy átlagfizetésű ember az életben nem érhet hozzá ilyen nőkhöz, pedig neked még csak nem is itt kezdődik a szépség. Hát akkor, ahol a szépség kezdődik szerinted, az vajon mennyire van messze a reális igényektől és annak lehetőségétől, hogy egy hétköznapi férfi élvezhesse azt a női testet?

2021. jún. 17. 17:38
 29/33 anonim ***** válasza:
Gondolkodj univerzálisan, irányítson a szeretet.
2021. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az első nő, mint egy rossz k.rva. Már bocsánat. És a teste nekem nagyon nem tetszik. Ezek a hatalmas popók (mert olyan nagyok, hogy már kettőnek számítanak) és cicik, eh.
2021. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!