Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szép nővel vagytok, vagy voltatok tartósan. Mit tudnátok rögzíteni ezekről a kapcsolatokról? Hogyan kell kommunikálni a nőkkel, mire kell odafigyelni, milyen igényeket kell teljesíteni stb?

Figyelt kérdés
Minden élettapasztalat érdekel, amik olyan dolgok, hogy nőkkel van összefüggésben. Legyen szó egy vitáról, vagy bármiről, amiből kifolyólag ti kezelni tudtátok a nőket. Az érdekel, hogy hogyan kell szerintetek úgy hozzáállni a dolgokhoz, akár egy ismerkedés folyamán, akár a kapcsolaton belül, hogy az eredményes legyen. Tudom ez így most érdekes kérdés és nem teljesen lehet világos, de aki tudomásul veszi, hogy én, mint kérdező, a nőket akarom a lehető legnagyobb mélységekben kiismerni, az tudja, hogy mire vagyok kíváncsi.
2021. jún. 17. 11:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kérdezőről süt, hogy csak képernyőn szokott nőket látni, így elég nehéz tanácsot adni.


Esetleg kezdj el te is instán pózolni fake képekkel, és lájkolgassátok egymást, de nagyon fontos, hogy élőben sohase találkozzatok, mert hatalmas pofára esés lesz.

2021. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

28

"Egy átlagfizetésű ember az életben nem érhet hozzá ilyen nőkhöz,"


Irtóztató. Mintha ez lenne a lényeg, hogy ezek vmi kiváltságos lények, akik még sz.rni sem szoktak, minden kiejtett szavuk kis gyönggyé válik ajkaikon, nem izzadnak és nem fáradnak, velük lenni egy csoda, egy megismételhetetlen, örök gyönyör. Fúh.

2021. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
#32 én nem tudom, hol élnek ezek, olyanokat írnak időnként, hogy sírok a röhögéstől. Mintha valami bányató mélyén élnének, és csak képen látnának nőket.
2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!