Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit még tudnak számomra nyújtani a nők?

Figyelt kérdés
36 éves impotens férfi vagyok. Nők már nem tudnak kielégítni szexuálisan, de én magamat még igen. Amióta impotens vagyok, úgy érzem, hogy már nem hasznosak számomra és nem is tekintek rájuk többé nőként.

2021. jún. 19. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2%
tök mindegy, gyerek után vagy 35-40 felett úgyis legfeljebb havi 1 szexet igényelnek a társuktól
2021. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, amúgy gyógyszerek, pszichológus? a legtöbb esetben az impotencia vagy mentális probléma vagy pedig hormonális, mind2 gyógyítható !
2021. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
97%
Szóval....te vagy az impotens és nők ezért nem nők? Fck logic....
2021. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ollókezű Edward ***** válasza:
97%
12-es: 100%, hogy mentális gond. Mi más is lenne, ha kérdezőnek pl. eszébe sem jut az, hogy érzelmileg is lehet kielégítő egy kapcsolat, és szinte könyveli, hogy ő mit ad szexuálisa, és a nő mit adni. Ne legyen félreértés, szerintem fontos az, hogy kölcsönösen kielégítő legyen egy kapcsolat szexuális téren is, de hogy az egész érzelmi oldal kimarad neki, az már-már szociopata jellemre vall. Kellene a halálnak egy ilyen pasi.
2021. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy kapcsolat nem csak a szexből áll. Sok aszexuális is igényli a párkapcsolatot annak ellenére, hogy a nemi aktus nem igényük. Egy párral lehet közösen jövőt felépíteni, van kire számítani a bajban, van akivel megoszthatod az örömöd, stb. Látom ezek eszedbe se jutnak. Egyébként meg hetek óta írod ki az újabb és újabb kérdéseket ami a nőkhöz és az impotenciádhoz köthető, nehéz elhinni, hogy tényleg nem érdeklünk.
2021. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!