Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok el, hogy sosem lesz párotok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
#6 Jó tudni, hogy minden nőnek ugyanaz tetszik egy férfin. Az én párom egy csendesebb "kocka", aki nem 180+ 🤯 Ja és mellé vékony is és nem gazdag.
2021. jún. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Igazán elfogadni nem lehet ezt sosem. Nekem az segít valamennyit, hogy belegondolok, milyen keményen kellene gürcölnöm kb. 24/7, hogy legyen valaki. És tényleg csak egy valaki, nem olyan, akivel összeillünk, jó együtt stb. Ha erre gondolok, úgy érzem, jobb is inkább, hogy nem lesz. Számomra az nem boldogság, amikor nemcsak a munka, hanem a magánélet is nonstop teljesítmény- és megfelelési kényszer...
2021. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyos időközönként tartottam szünetet, de sosem adtam fel. Huszonéves koromban kezdtem fejleszteni magam, amihez hozzá tartozott rengeteg kellemetlen új szituáció, viseltem az elutasítást, számtalan online társkeresős ghostingolást, de végül sikerült számomra megfelelő barátnőt találni.
2021. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Több év gyötrődés után sikerült elfogadni. Több oka van nálam, esélytelen, ezért végül elfogadtam hogy ebben az igazságtalan világban nekem sosem jut boldogság.

Másra kell koncentrálni mint a nőkre, de az is igaz hogy ahhoz hogy elengedjem, sokat kellett előtte próbálkoznom

2021. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Az élet ilyen. Minden 4. ember rocksztár vagy milliárdos akarna lenni. De nem lesz minden 4. ember az ettől függetlenül soha. És vannak akik párkapcsolatban szeretnének élni, de nem fognak soha.
2021. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Én egyszerűen csak rájöttem, hogy a visszataszító külsőm inkább áldás, mint átok. Azt csinálom, amit akarok, nem szól bele senki az életembe, nem kell egy hisztériázó nőt elviselnem nap mint nap, csak saját magamra kell házimunkát végeznem, költhetem magamra a pénzemet, stb.
2021. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem akkor jött el ez a pillanat, amikor a sors egy olyan lánnyal hozott össze, aki masszívan féltékeny volt, rusnya, és minden egyes dolgot, ami neki nem tetszett szóvá tette. Nem nagyon voltak sikereim mostanság társkeresőn, konkrétan ez a lány az utóbbi félévben volt az egyetlen, akivel tovább is alakult.Ha bár tudom, hogy nem minden lány olyan, mint ő, jobban belegondolva, a saját magánéletem többet ér minden embernél,plusz rájöttem a párkapcsolat nem nekem való. Amit tenni kell, hogy összejöhess egy lánnyal,fenntartani a kapcsolatot, egy idő után jobban leszívná az energiámat,mint ha egyedül lennék. Jelenleg olyan dolgokra koncentrálok, amik adnak olyan öröm és boldogságérzetet, mint egy párkapcsolat.
2021. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekel,vagy lesz vagy nem leszarom
2021. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Sose volt még kapcsolatom, sokáig zavart, aztán egyszer csak kezdett elmúlni az érzés, hogy társat akarok. Nincs kedvem alkalmazkodni senkihez, nincs kedvem a társkeresési/párkapcsolati problémákhoz, a játszmákhoz. Elég nehezen találom az utamat az életben, ezzel szeretnék inkább foglalkozni és nem azzal, hogy Jóskapistának éppen mi baja van velem/mihez van kedve vagy mihez nincs. Nem érzem már azt, hogy egy kapcsolat bármit is hozzátenne az életemhez.

Egyedül az zavar, hogy gyereket viszont szeretnék, így viszont valószínűleg arról is le kell mondanom.

2021. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne sírjatok, gondolom főleg férfiak vagytok, majd 40-50 évesen összejöttök valami 200 kilós, kétgyerekes, elvált cigányasszonnyal, oszt még annak is örülni fogtok, mint majom a farkának! Kellemes életet!
2021. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!