Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oké, hogy a nőknek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy a nőknek ilyen elvárásaik vannak a férfiak felé (leírásban), de ők mit tudnak nyújtani ezekért cserébe, mert külön elvárása már mindenkinek van, de ezért ők mit tudnak adni, kiváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Az elvárások pár netes társkeresőből:


1)

Közvetlen, komunikatív, jó humorérzékkel, s nem utolsó sorban ineligens férfit keresnék....cserében egy , szintén közvetlen, komunikatív, ôszinte, törekvô, Gyermek szeretô, hûséges, formálható, bályos mosolyù hölgy köszön vissza. Köszönöm.


2)

Legyen érett, hűséges, becsületes! Nem csak a külső hanem a belső is számit van elképzelése az életről és nem a mának él!


3)

A tökéletes: helyes, megbízható, szeretni csak egyet tudó, , okos, bölcs, erős kezű, nem lusta, önzetlen, ismeri az alázatot,kedvesét mindennél jobban védelmezi, és mindig első helyre teszi, tud vitatkozni..hinném ,hogy vagy , de nem létezel!


4)

Olyan kihalóban lévő értékeket keresek, mint: tisztelet, udvariasság, érzelmi érettség, figyelmesség. Valaki olyat, aki nem hátrál meg a kihívástól, aki szeret és tud bizonyítani. Emellett meg tud nevettetni és nem hagy maga mellett unatkozni.


5)

Keresek egy romantikus, kedves, gondos férfit, aki szeret úgy ahogy vagyok. Szeretném ha inteligens lenne és igényes, türelmes, odaadó és hűséges. Létezel? :)


---

Láthatjuk az elvárásokat, ha összeset egybe gyúrjuk, akkor kijön egy elég erős elvárás; vajon ilyen ember létezik másik félbe?

És az a nő mit nyújt aki ilyen férfit kap?

---


2021. jún. 20. 04:38
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Csak ezirányú válaszokat várok és kérném kerülni a személyeskedést!!!
2021. jún. 20. 04:40
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is magas elvárásaim voltak (vannak), ha le mertem írni vhol a neten, akkor kaptam is az ívet, hogy én egyáltalán tudok-e nyújtani valamit cserébe.

Jelentem, ugyanazokat tudom nyújtani, amiket elvárok (no a férfias megjelenés kivételével, haha :D), és 8 éve kapcsolatban vagyok egy olyan férfival, amilyenre vágytam már tinikorom óta.

2021. jún. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Miért is kell az összeset egybegyúrni ezekből az önkényesen kimazsolázott (és szerintem nem a nyilvánosságnak szánt) idézetekből?
2021. jún. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
20%
Semmit nem tudnak nyújtani csak a nyílást a két lábuk között, mert tudják jól hogy az aranyar ér és felülír mindent.
2021. jún. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
16%
Hogy tudnának már bármit is nyujtani….
2021. jún. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Valamit kellene nekik nyújtani a beképzeltségen a nagyszájúskodáson és a fennhéjadzó stílusukon kívül és sorolhatnám: amikre senki sem vevő, ha már a legfontosabb a potenciál nekik.
2021. jún. 20. 05:23
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de az mióta nagy elvárás, hogy valaki legyen közvetlen, kommunikatív, humoros, hűséges stb? Nem azt írják, jogy max 2 éves BMW meg budai villa.

Szerintem ezek korrekt elvárások, amiket oda-vissza tud trljesíteni az emberrk nagy része. Most mit írjon? Legyen nyámnyila, magának való, hűtlen, komor?

2021. jún. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

Amikor olvastam a kérdést, azt hittem, brutális elváráscunami lesz rám zúdítva pénzzel, kocsival, jogsival, budai nyaralóval stb. De nem, tök normális emberi tulajdonságokat raktál ide, amiket igenis el lehet várni. Sőt, egyben is elvárható. De komolyan, mit kezdjek valakivel, aki nem hűséges, aki nem tetszik, aki nem tud kommunikálni, aki sótlan, stb. stb. Amúgy ezeknek a tulajdonságoknak nagy része amúgy is relatív: mindenkinek mást jelent a humor, mást tart viccesnek, a kommunikatív is jelentheti a nagy extrovertáltat, aki mindenkivel eldumál, de jelentheti azt is, hogy ne kelljen harapófogóval kiszedni belőle a szavakat, de még az intelligencia is mindenkinek más, egy átlag ember ritkán keres mondjuk egy Stephen Hawkingot, inkább azt várják, hogy legyen meg a józan paraszti esze. Aki ennél magasabbat vár, az valószínűleg magasabbat is tud nyújtani, mert szellemi partnert keres. És még a helyes sem ugyanaz az összes nőnek.

Amúgy milyen jogon gyúrod össze őket? Nem egy nő várná mindet. Nekem pl. nem kellene erőskezű férfi, de azért nyilván ne legyen egy tutyimutyi, elnyomható valaki.

De amúgy a legtöbb tulajdonság egyszerűen elvárható egy másik embertől, mert nélkülük semmi értelme kapcsolatban lenni. A többi pár db meg egyéni preferencia.

2021. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarod összegyúrni 5 különböző nő igényeit? Mindegyiknek te akarsz lenni a tökéletes?

Látod, ez a baj, hogy a nők EGYETLEN partnert keresnek, te meg mindegyiket be akarod húzni strigulának. Innentől ez SZÁMODRA valóban teljesíthetetlen, hogy egyet tudj szeretni, hűséges legyél, és intelligens, becsületes, meg hasonlók.


Azt csak halkan jegyzem meg, hogy teljesen alapvető emberi értékeket soroltak fel még úgy is, ha egybegyúrod. De ha azt nézed, hogy mi a közös, akkor gyorsan kijön, hogy ha egy férfi hűséges, lehet vele beszélgetni, és nem csapja az orrára az ajtót, hanem udvariasan előreengedi, mind az ötöt meg tudja hódítani. Ennek a túlzó elvárásnak úgy kb. a férfiak 80%-a meg is tud felelni...egy darabig. De ez egy másik történet.


Mit vársz érte cserébe? Kit érdekel? Egyedül téged. Cserébe azt vársz el, amit akarsz.

Másrészt ezeket a csajokat kellett volna erről megkérdezni. Aztán egybegyúrni. Csak az fair play érdekében.

2021. jún. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a külső elvárásokat nem tudja megugrani a többség. Ha párkapcsolat, akkor az alap gondolat a szex. Az internet miatt torzult az önkép, jóval fölé lőnek az emberek. Sokkal jobb külsejű partnert képzelnek el maguk mellé, mint amilyenek ők maguk. Ebből származik a sok elutasítás. Az h mit tud nyújtani egy nő, tök lényegtelen, mivel az esetek többségében kapcsolatig el sem jut a dolog.
2021. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!