Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyire tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire tetszenek ugyanazon férfiak vagy mennyire van az hogy mindenkinek más az esete?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Főleg a sikertelen nyakszakáll fazonok próbálják bemesélni, hogy "minden nő a 190 magas, kigyúrt, kopasz, bmw-s fazonokra bukik".

A valóságban azonban más a helyzet. Elég, ha kimész egy nagyobb város sétálóutcájába, és tíz percig figyeled az elhaladó párokat. Persze az 50 kiló túlsúllyal bíró, fogatlan, ápolatlan, büdös férfiak nagy eséllyel senkinek nem az esetei, de pl. magasság, szem- hajszín, arcvonások tekintetében nagy a szórás - mindenkinek más tetszik.

2017. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem léteznek nyilván azok a "tipikus szép fiúk" akik valóban több nőnek tetszenek. (De nem.mindnek!)

Ahogyan vannak olyan nők akikért több pasi van oda. (Pl szép nőies alak)

De sokszor (legalábbid szerintem) olyan ember tetszik meg, akiről nem is feltétlen gondolnánk, csak egyszerűen vmi megfog benne. Tehát szerintem vannak olyan férfiak és nők, akik több embernek tetszenek mert amolyan "hú de tökéletesen" néznek ki, de attól mert vki nem ilyen (pl én sem) még találhat párt, hiszen vannak személyes ízlések is.

2017. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt már 190 meg 175 magas barátom is, egyik szőke, kék szemű, másik barna...egyik vékonyabb alkat, másik izmos. Szóval nincs konkrét ideálom, a lényeg, hogy az összkép tetsszen, de ez sokféle lehet(bár utóbbi időben egyre inkább a szőke pasik lettek a zsánereim).

21N

2017. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is van egy tipikus "legtöbb embernek tetsző férfi" típus. De ezen felül is megvan mindenkinek a saját ízlésvilága. Nekem a macis alkatú,kissé alacsonyabb fiúk tetszenek (szakáll előny!) Úgyhogy gondolom ez sem mindennapi :D
2017. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amennyire a férfiaknak tetszenek ugyanazon nők. De általában az van, hogy mindenkinek megvan a maga zsánere,esete.
2017. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!