Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oké, hogy a nőknek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy a nőknek ilyen elvárásaik vannak a férfiak felé (leírásban), de ők mit tudnak nyújtani ezekért cserébe, mert külön elvárása már mindenkinek van, de ezért ők mit tudnak adni, kiváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Az elvárások pár netes társkeresőből:


1)

Közvetlen, komunikatív, jó humorérzékkel, s nem utolsó sorban ineligens férfit keresnék....cserében egy , szintén közvetlen, komunikatív, ôszinte, törekvô, Gyermek szeretô, hûséges, formálható, bályos mosolyù hölgy köszön vissza. Köszönöm.


2)

Legyen érett, hűséges, becsületes! Nem csak a külső hanem a belső is számit van elképzelése az életről és nem a mának él!


3)

A tökéletes: helyes, megbízható, szeretni csak egyet tudó, , okos, bölcs, erős kezű, nem lusta, önzetlen, ismeri az alázatot,kedvesét mindennél jobban védelmezi, és mindig első helyre teszi, tud vitatkozni..hinném ,hogy vagy , de nem létezel!


4)

Olyan kihalóban lévő értékeket keresek, mint: tisztelet, udvariasság, érzelmi érettség, figyelmesség. Valaki olyat, aki nem hátrál meg a kihívástól, aki szeret és tud bizonyítani. Emellett meg tud nevettetni és nem hagy maga mellett unatkozni.


5)

Keresek egy romantikus, kedves, gondos férfit, aki szeret úgy ahogy vagyok. Szeretném ha inteligens lenne és igényes, türelmes, odaadó és hűséges. Létezel? :)


---

Láthatjuk az elvárásokat, ha összeset egybe gyúrjuk, akkor kijön egy elég erős elvárás; vajon ilyen ember létezik másik félbe?

És az a nő mit nyújt aki ilyen férfit kap?

---


2021. jún. 20. 04:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mit nyújt cserébe egy nő biztos van olyan aki tud többet nyújtani nem csak azt a lyukat ami a lába között van
2021. jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt pontok külön külön, szerintem nem nagy elvárások, de még összegyűrve sem. Én férfiként is nőies, intelligens, jó humorérzékű, hűséges nőt kerestem. Az, hogy legyenek céljai, ne legyen lusta, ne üljön otthon eltartót várva szintén pozitív dolog.


Szerinted melyik tulajdonság túlzás?

2021. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%

Neki minden túlzàs. Szerintem csak egy jót akart fröcsögni. Kár, hogy nem igazán lelt ebben partnerre.

Tök alap elvárások ezek. Sőt, a jogsi és az autó is bőven távol áll a túlzótól, de még az ingatlan is, bár ilyet nem is írtak.

Ha te semminek nem tudsz megfelelni, akkor mégis mit akarsz, szánalom kapcsolatot? Vagy erőszakkal?

Mert màsképp nem menne.

A helyesírásodon pedig van mit csiszolni.

2021. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
96%

"És az a nő mit nyújt aki ilyen férfit kap?"


Az csak kettejükre tartozik, senki másra.

2021. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind realtív dolgok. "Legyen humoros" például a befogadón múlik. Ha valaki vevő a fekete humorra, annak szemében lehet valaki ilyen humorral humoros, aki nem vevő annak pedig nem lesz az. Az intelligencia a másik hasonló például. Einsteinhez képest?

Vagy a "lehessen vele jól elbeszélgetni". Ha hasonló az érdeklődési körötök akkor lehet, ha nem nem. Szóval az a jó ezekben, hogy teljesen üres és semmitmondó "elvárások", emiatt viszont könnyen is teljesíthetőek, valójában egyáltalán nem túlzóak ha 2 hasonló ember találkozik.

2021. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%
valójában egyébként a "hozzám képest" részt kell az összes az összes ilyenbe behelyettesíteni. A nőhöz képest legyél humoros, intelligens, az ő értékrendjéhez képest megbízható stb.
2021. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem kapcsolatot alapbol nem "elvarasok" utjan kell keresni, hanem kemia es belso "osszepasszolas" kerdese. Meg ki mit tud nyujtani....inkabb kinel milyen ertekei (belso) vannak es az mennyire epiti a kapcsolatot.


Az elvaras az ilyen iskola szintu teljesitmenykenyszert szul es kifogas arra, hogy valaki kilepjen a komfortbol, uj dolgokkal talalkozzon es mutogathasson a "miert nem vagy jo nekem" szoveg utan.


Nem akarok megfelelni masnak. Max magamnak es ha ez tetszik valakinek akkor tudom, hogy tervezhetek vele.

2021. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%

A felsoroltak közül gyakorlatilag mindegyiket teljesítem valamilyen módon, de szerintem ez egyáltalán nem nagy dolog, nagyon egyszerű és sablonos tulajdonságok ezek.

Van, amikor valakinek magas elvárásai vannak, van olyan is, amikor túlzó, de ebben az esetben felmerül bennem a kérdés, hogy

1. te melyiket NEM teljesíted?

2. te nem ilyen nőt keresel?


Ha társat keresnék, nekem a fentieken kívül preferencia lenne egy csomó minden specifikusabb, és nehezebben elérhető dolog, de azt sem érezné szerintem senki sem túlzónak, hiszen, én magam is mind-mind teljesítem, és eleve az is része, hogy olyat keresek, akinek ez számít.


(Anúgy ha ezeket szó szerint másoltad ki, akkor elég ciki erre a két "inteligens" férfiakat kereső nőre nézve, hogy helyesen leírni már nem sikerült a szót. Meg úgy általában is elég csapnivaló mindegyikük helyesírása és fogalmazási készsége a negyediket kivéve, és bár tényleg nem nagy elvárások, de azért néhány írást olvasva elhiszem, hogy felmerül az emberben, hogy vajon milyen intelligenciát és műveltséget tud nyújtani a fogalmazója.)

2021. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Mégis meg vagytok veszve a lábunk közti lyukért, és itt szűköltök itt nap mint nap, hogy nektek nem jut belőle.
2021. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
9%

1: Az a tipikus stand-upos srác, aki mellett a nőnek meg se kell igazán szólalni, viszont ha meg akar, akkor már egy szemrezdüléséből legvágja, tehát aki már professzionális szinten űzi a dumagép színvonalat. Vagyis nem nyomja el közben a nőt verbálisan, nem beszél marhaságokról csak vicces dolgokról. Cserébe kap egy szülőgépet, aki helyesírásra sem tudja a saját gyerekét megtanítani. Viszont mivel a pénzt nem említette, lehet, hogy már 150-200 ezret kereső férfiként is labdába rúgsz.


2: Apakomplexus befigyel. A szexet nem valószínű, hogy különösebben szereti, bulizni sem akar (ha régen bulizós volt, nem akar összefutni régi ismerősökkel, exekkel, szakított azzal az életstílussal), ők szoktak nagy korkülönbséggel párba állni. A stabil egzisztenciát ő sem említette, így faluban egy szintén 150-200 ezret kereső férfinek szintén lehet esélye egy közmunkás lánynál.


3: A "helyes" résszel lesz itt a gond, ezért nem létezik. Mert akit a nő helyesnek tart, arra legkevésbé igazak a felsorolt tulajdonságok, akikre meg igazak, azokra hiába azok, ha a nő nem tartja őket helyesnek.


4: A kihívásokkal burkoltan közölte, hogy valószínűleg egy hónapot minimum várnod kell rá, míg megkaphatod (akkor is, ha 30 elmúlt nőről beszélünk), addig viszont apait-anyait bele kell adnod. Ha nem tudod megnevettetni és uncsizik melletted, akkor nagyon hamar csúszik lefelé az érdeklődés-skála. Ember legyen a talpán, aki ilyesmibe belevág, tekintve, hogy a nőről cserébe nem tud semmit, hogy egyáltalán miért is kéne neki ennyi mindent megtenni érte.


5: Egy átlagos béta férfivel beérné, aki úgy szereti, ahogy van. Tehát valószínűleg erősen túlsúlyosan, illetve kiemeli a türelmest, tehát lehet, hogy bipoláris vagy borderline, de jobb esetben csak turbóvegán vagy valami egyéb kattanása van. A romantikus-kedves-odaadó szavak egyszerre való alkalmazása még azt is sejteti, hogy ő esetleg nyalatni nagyon szeret, viszont cserébe ő nem kapja be vagy szándékosan fogazik.

2021. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!