Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért nem adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem adtok esélyt a kevésbé jól kinéző nőknek? Miért a szép és csinos nők kellenek mindenkinek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
A szépség relatív. Ha végigsétálok Budapesten, a legtöbb nő olyan külsővel rendelkezik, hogy simán összejönnék vele, ha csak a külsőségeket néznénk. Nyilván a 50 év feletti hölgyek nem az én korosztályok és a 14 év alattiak se, így őket most ne nézzük. 28!f
2018. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%

Én adnék / adok.

Aki nem ad, az buta :D

29 F

2018. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
a csinos nőkön 6 kiló smink van! kell az valakinek?
2018. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez sajnos egy olyan dolog, hogyha szexuálisan nem érezzük a vonzalmat, akkor nem fog menni. A legtöbb srác egyébként nem szokott szerintem annyira válogatós lenni. Én pl. úgy vagyok vele, hogy egy elsőre nem is annyira bejövős csajjal is még szívesen elmegyek randira, mert ki tudja, lehet hogy megismerem jobban, és összeillünk, illetve meglátom benne a vonzó részeit, ami első tikkre nem tűnt fel.
2018. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon fontos a kiszgarzas. Ha elfogadod onmagad és van onbizalmad, az latszik rajtad. Ez imponalo is egyebkent. Erezd magad szepnek és szep leszel. Hidd el, sokkan tobben fogjak majd keresni a tarsasagod. :)


Én nem erzem magam egy hu de gyonyoru nonek, de rendben vagyok onmagamal és szeretem magam. Ez latszik is rajtam és meg is szoktak jegyezni. Na meg a masik, hogy nem kattogok azon, hogy mikor fogok már valakinek tetszeni. Hagyom, had vigyen a helyzet. Pont ezert, mindig van olyan, aki epp udvarol, vagy latom rajta, hogy tetszem neki.

2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez pont fordítva van. A kevésbé szép nők még inkább válogatnak, távolságtartóak. Én ezt tapasztalom. Adnék én lehetőség olyan nőnek is aki nem bombázó, de ha nem akar észrevenni akkor maradjon meg magának. :)
2018. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy kevesbe jol kinezo nonek is “adnak eselyt”. Rengeteg szurke egernek van baratja, ferje stb. Vagy te hol elsz? A playmate villaban? :D
2018. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne adnánk? Elsőre nyilván a külső fog meg mindenkit (aki szerint nem, az hazudik), ezért nyilván a tökéletes külsejűek több figyelmet kapnak. De én is találkoztam már olyan lánnyal, aki eleinte egyáltalán nem vonzott, de ismerősként sok időt töltöttünk együtt, és később kimondottan megtetszett minden szempontból.
2018. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
A szépség relatív, a kisugárzás egy egészen más tészta. Ha ránézek egy nőre és szexuálisan felkelti a fantáziámat akkor lehet belőle kapcsolat, egyébként csak barát. Szerintem egy normális kapcsolat így működik, mert ha valakihez nem vonzódsz, nem vágyakozol utána annak semmi értelme sincs.
2018. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem látom a kevésbé jól kinéző nők tömegét, akik egy esélyt szeretnének tőlem. Vagy azt várják, hogy ne csak esélyt kapjanak, hanem tálcán kínálják fel nekik?
2018. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!