Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet kutyával menni randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pistanmalcsik kérdése:

Jó ötlet kutyával menni randira?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 14:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%

10!

Engem zavarna ha ott lihegne és kerülgetni kéne.

Ne értsd félre, szeretem az állatokat, de a partneremre szeretnék koncentrálni, és nem arra, hogy a pincér mikor bukik fel a kutyában vagy hogy mikor kell kakilnia. Akkor inkább menjünk el egy kutyasétáltatós randira, de ez legyen előre megbeszélve.

2021. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

Igeeeen.

Kutyákkal nőttem fel, nálam mindenképp szerezne ezzel plusz pontot. Viszont tényleg érdemes előre lebeszélni

2021. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
#11: Nincs semmi baj azzal, ha te nem akarsz kutyás randit.
2021. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mindketten kutyabarátok vagytok és megbeszélitek előre. Akkor még jó is lehet egy ilyen randi. Más esetben nem szerencsés.
2021. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg előre,ajd ő megmondja 🤷
2021. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időben nem biztos hogy örülnék ha kutyával jönnél randira. 80%ban azt figyelném, hogy mennyire van taccson a kutyus, annak ellenére is, hogy csomó teraszon szívesen látják őket. Meleg van . Örülök ha este le tudom vinni úgy a sajátomat, hogy ne olvadjon el szegény. Szóval a randi szempontjából nem lenne szerencsés, mert biztos hogy rövidebbre zárnám, mint alapból. De pl tavasszal, ősszel, vagy hűvösebb napokon ha előre tisztáztuk, akkor kifejezetten örülnék neki.
2021. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Allergiásként mondom, hogy beszéljétek meg. Nem mindegy a kutya milyen szőrrel rendelkezik, a hosszú, bundás típusok sokkal jobban kikezdthetik az allergiást.

És ha esetleg fél idegen kutyától?

Jelezd felé, és biztosan nem lesznek félre értések.

2021. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Akivel randizol őt kérdezd, ennyi...🤷🏻‍♀️
2021. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2021. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Max ha előre szólsz..


Nekem nem tetszene. Liheg, össze-vissza járkál, felbuktat, nyalogat, rám ugrál. Nem szeretem a kutyákat.

Alapból ha tudnám hogy kutyás az illető, nem is foglalkoznék vele. Nem fogom megkedvelni a kutyát, nem tudnék együtt élni vele stb.. de nyilván nem kérnék meg senkit se hogy váljon meg az állatkájától. Majd talál magának kutya kedvelő nőt.

2021. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!