Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmiségi pasi csak értelmis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi pasi csak értelmiségi nőt akar komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Idősebbek közül van egy pár ismerősünk, ahol a férfi "lejjebb" házasodott, pl. mérnök-óvónő, orvos-fodrász. Most a korombelieknél (30-35) azt látom, hogy a férfiak sokkal hidegebb fejjel választanak, az orvos orvost akar, az ügyvéd ügyvédet (vagy ezen a szinten lévőket). Lehet, hogy én látom rosszul? Nem akartam senkit megbántani a lejjebbel, nekem is "komolytalan" diplomám van, én "lejjebb" vagyok bőven.

2021. jún. 25. 14:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8, mert egy óvónői diplomát ne hasonlítsunk össze egy orvosi vagy jogi, mérnöki diplomával. Nekem is ilyen "könnyebb" diplomám van, de nem is hasonlítom magam pl. egy állatorvoshoz, mert pontosan tudom, hogy nem ugyanaz a szint.
2021. jún. 25. 17:29
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

2 diplomám van, amiből az egyik jogi, a másik pénzügy. (Megjegyzem: Az elsőt jobban szeretem, de abba a sznob világba, en sajnos nem illek bele). Van mellé 2 nyelvismeretem is, jol is keresek viszonylag.

A párom saját vállalkozasban burkoló/vizvezetekszerelő. Lehet tippelni, ki keres jobban. - Törtenetesen 5x annyit, mint én...🤷‍♀️

Álomszépek a munkái, nem véletlen van 1 éves várólistaja.

A diploma nem jelent semmit. Ugyan, nem olyan művelt, mint én, közel sem...de látszik, hogy megva n a magához való esze, rendkívül vicces.... és mikor meselek neki a világ dolgairól, ámulva néz rám nagy kerek szemekkel, mint egy kisfiú...

Nem cserelném el egy diplomásra! Igazi FÉRFI! es ezt nem adjak a diploma mellé!

2021. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes, én pont fordítva tapasztalom. Az idősebbeknek volt anno fontos, hogy “rangon belül” házasodjanak, a mai diplomásoknak már (van azért kivétel) nem annyira nagyügy, hogy milyen végzettségű a párja.
2021. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Bár az értelmiségi szó jelentését nem ismered. Semmi köze az iskolázottságnak hozzzá.
2021. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!