Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek férfi vagy nő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfi vagy nő van több, aki annyira ronda, hogy nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Mert itt főleg férfipanaszokat olvasni, de a nőknél nagyobb érték a jó külső.

2021. jún. 27. 14:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem tetszik, nem is értem, csak annyit hogy ismét egy elmebeteg...
2021. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Férfi, ez nem kérdés.
2021. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem kell senkinek? Nekem a "tök mindegy ki, csak legyen valaki" mentalitás, ami sok férfinek van nem egyenlő azzal, hogy kell neki a csúnya nő, hiszen ha jönne egy szebb, sokuk egyből lelépne. Èn azt mondanám, hogy a nőknek társadalmilag kínosabb egy nem túl kívánatos (nem csak a külsőre gondolok) férfival együtt lenni, mint egyedül ezért nők szerintem többet választják az egyedüllétet. Ellenben férfiaknak kínosabb nem szexelni, mint csúnya nővel szexelni, ezért ők a csúnyákat is bevállalják, ha nincs más.
2021. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

23#

Segítek: A férfiak azért vállalják be a csúnya nőket is mert KELL nekik a szex, alapvető igényük van rá rendszeresen. Ezért az igénytelenebbje, akik morálisan/erkölcsileg is alacsony szinten állnak összeállnak egy ronda nővel, azt pedig arra használják hogy rendszeresen szexelhessenek, nekik mindegy is kivel, ja és persze házi cselédnek.

Sok férfi pedig nem vállalja be a csúnya nőket, de ha ő sem vonzó akkor reménytelenül egyedül marad, a szexet pedig vagy sehogy, vagy prostik útján élik meg. Ez a kegyetlen valóság férfioldalon

2021. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24# akkor a válogatós csúnya férfiak ugyanúgy járnak mint a válogatós csúnya nők - annyi, hogy a nők nem mennek prostihoz. A nem válogatósak meg ugyanúgy mint a nem válogatós csúnya nők.


De hogy melyikből van több azt nem tudom. Viszont ez a "férfiak felső 20%-át akarja az összes nő", amit itt folyton hangoztatnak, ez nettó hülyeség.


Életemben 3 férfival találkoztam, akire tényleg azt mondtam volna, hogy csúnya (a kb. 1000-ből), ebből egynek volt barátnője, egy meg még vonzó is lett számomra miután megismertem a személyiségét.

2021. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

25#

A férfi vonzereje nem pusztán a külsejéből, hanem leginkább a jelleméből fakad, viszont a külseje kihat a jellemére is, már csak az ebből megélt tapasztalatai miatt is.

És azt érdemes még figyelembe venni hogy a társkeresési piac durván eltorzult a nők javára, és emiatt a férfiak ha nem elég vonzóak nem is tudnak válogatni túlzottan, mert nincs választéka semmi. Tehát a sikertelen férfiak egy nem jelentéktelen része nem csúnya egyáltalán, csak semmilyen téren nem tudja hozni a kívánt elvárásokat, és mellette igényei is vannak. Válogatásról nincs szó, mert nem áll sorban náluk senki, de nem fog kezdeményezni egy számára ronda nőnél.

Míg a nők előtt tömegesen állnak az igénytelen pinavadászok tömegei, akik sokszor akár komoly kapcsolatra is akarják a rondább nőket is. De van egy fontos buktató a nőknek is: Ha a nő túl ronda, tényleg senkinek nem fog kelleni, és rosszabb lesz a helyzete mint egy ronda férfinak, totálisan esélytelen lesz (főleg mert a nő is inkább befelé fordul inkább)

Szóval egyik nemnek sem könnyű, de valamivel több férfi szenved ebben az elmagányosodás dologban, legalábbis a fiatalabb generációkban, az idősebbeknél megfordul a helyzet

2021. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

26# köszi, szerintem ezt teljesen jól leírtad. Egyetértek. Én is ismerek sok befelé forduló férfit, akinek nincs önbizalma és barátnője se.


Bár azt azért megjegyezném, hogy szerintem ezt nagyon nehéz megmérni, hogy pontosan ki nem kell senkinek. Ugyanis a lányoknál is gyakran előfordul,

hogy tetszik nekik egy félénk fiú, de ők se mernek kezdeményezni. Nem mindenki csak az alfákra bukik, vannak nők akiknek nem annyira szimpatikus a túlzott önbizalom. Szóval igazából akárki vagy, sose tudhatod, hogy pontosan kinek tetszel.


Viszont szerinted mi miatt torzult el a társkeresési piac? Mert ezt is olvastam már ezerszer, hogy erről panaszkodnak itt.

2021. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Viszont szerinted mi miatt torzult el a társkeresési piac?"

Ennek több oka is van, a kicsi férfitöbblet a fiatal generációkban, a modern feminizmus és a férfitársadalom erre adott reakciója, a modern társkeresési lehetőségek és közösségek, a nők párválasztási metódusa, stb.

"vannak nők akiknek nem annyira szimpatikus a túlzott önbizalom."

Ezt az állítást csak egy nőtöl fogadhatom el, mert nem hiszem el egykönnyen.

Legfeljebb az agressziv határozottság taszít néhány nőt, de a határozottság egyértelműen vonzó.

De ne feledjük hogy csakis az lesz határozott és magabiztos, aki sok pozitív tapasztalattal is rendelkezik, azaz a nők körében is elég népszerű tudott lenni korábban is, tehát legtöbbször a helyes arcú férfiak a nyerők.

Azután jönnek az agresszív és bajkeverő jellemek, akik mindig játszi könnyedséggel találnak párt, nőt. És utánuk következnek a többiek, akik több kevesebb sikerrel követik ezeket az elemeket a siker reményében, sokszor ők is eredményesek tudnak lenni. Na akik nem, vagy követni sem próbálnak, azok maradnak egyedül

2021. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
44%

#23: "Nekem a "tök mindegy ki, csak legyen valaki" mentalitás, ami sok férfinek van nem egyenlő azzal, hogy kell neki a csúnya nő, hiszen ha jönne egy szebb, sokuk egyből lelépne."


Pont a nőknél gyakoribb az "elhagyjuk a jobbért" nevű hipergám ÖSZTÖN, csak hát az a bökkenője az egésznek, hogy mivel egy nő sem fiatalodik, így ha hajadonként is csak Béla jutott neki, aki az ELÉRHETŐ LEGJOBB VOLT, akkor aki Bélától jobb, az nagyon minimális esélye van, hogy elhódítja őt Bélától, főleg mivel a nő egyből oda fogja adni magát a szeretőnek szexuálisan, a szeretőnek pedig kizárólag erre van szüksége.


Ellenben az "igénytelen" férfiakkal, aki keresi az OPTIMÁLIST, de elfogadja, hogy a tökéletest nem találhatja meg, ugyanakkor neki poligám ÖSZTÖN jutott, ami annyit tesz, hogy ha most duci csajt kíván, akkor duci csajt fog megdugni (már ha az a nő kapható), ha milfet, akkor azt, ha 20 évest, akkor azt, ha vöröset, azt, ha szőkét, akkor pedig azt. Viszont a nőhöz LÉLEKBEN és anyagilag mindig hűséges marad, ezen csak az tud változtatni, ha a nőből házisárkány lesz és ki akarja sajátítani magának a férfit.


Ezt kéne már gyerekkorban oktatni és felfognia mindkét nemnek, hogy milyen kompromisszumokkal jár egy tartós kapcsolat.


A nőnek azt kéne elfogadni, hogy ha a férfit hajtja a vére, akkor ne feminista vörös posztót lássanak bele, mert ez a férfiaknál ugyanolyan ösztön, mint bármi más. Tulajdonképpen az a természetellenes, aki nem engedi szabadjára ezt az ösztönt HOSSZÚTÁVON. Mert rövidtávon persze nem kell mindenkire rámenni, főleg a párod jelenlétében, (ahogy sz..rni sem sz..runk az út közepére) de a lehetőségekkel nem élni olyan, mintha egy fontos ösztönt elfojtanánk teljesen és az valahol utat fog törni magának.


Akiben nincs ilyesmi, annak jó, az jelenleg tök kívánatos ember társadalmilag, csak hát a többség nem ilyen, még ha ezt is hazudja. Ahogy a középkorban se volt több istenhívő, csak ezt kellett hazudniuk, hogy ne égessék őket el máglyán. Most ugyanez van, a férfiaknak azt kell hazudniuk, hogy ők nem kívánják szexuálisan a többi nőt, ha van párjuk és szerelmesek belé. Pedig maximum megbántani nem akarnák vagy kockáztatni nem akarnának, de ettől még az ösztön az ösztön.


Ugyanakkor a nők sem angyalok. Ezt meg a férfiaknak kéne megérteni, hogy mindenkitől van jobb. Ha a nő ácsingózik a jobbra, akkor el kell engedni, még ha a nő maradni is akar (mert hát neki is kényelmesebb sokszor az a szituáció, hogy a béta adja az erőforrást az alfával meg elvan).


Ilyenkor két eset lehetséges, vagy leszáll a nő a realitások talajára és elfogadja, hogy nincs tökéletes férfi és ha tépelődik meg pszichológushoz jár is el kell neki dönteni, hogy a lángoló szerelmet válassza a megbízhatatlan rosszfiúval vagy az uncsi stabilitást az jómódú jófiúval. Vagy begőzöl és lelép a rosszfiúval, ilyenkor engedni kell, hadd égesse meg magát, utána meg nem visszafogadni, mert abból nem tanul. Ahogy a gyerek sem abból, ha 1-es és 5-ös érdemjegynél is ugyanúgy kap csokit meg zsebpénzt.


"a nőknek társadalmilag kínosabb egy nem túl kívánatos (nem csak a külsőre gondolok) férfival együtt lenni, mint egyedül ezért nők szerintem többet választják az egyedüllétet."


A nők - még a legelőnytelenebb külsejű is - meg tudja oldani a szexet. Ha csak a férfiak felső 20%-a tenné meg, hogy pénzért, feltételekkel adja magát, mint a fizetős lányok, már akkor hirtelen nagyon kívánatossá válna társadalmilag átlagférfival is lenni, mert egy nő sem akarna lemaradni, hogy végül csak átlag alatti jusson neki.


"Ellenben férfiaknak kínosabb nem szexelni, mint csúnya nővel szexelni, ezért ők a csúnyákat is bevállalják, ha nincs más."


Na jó, úgy látom nagyon nem érted...


A férfi úgy van vele, hogy van egy mérce. Minden férfinél más ez a mérce (ahogy minden nőnél is), viszont nálunk objektívebb a dolog, tehát többségünk a nők 50%-át átlagos vagy afölöttinek, a nők 50%-át pedig átlagos vagy az alattinak tartja. Ezt kutatások is igazolják.


De egy kapcsolathoz kell a személyiség is, tehát hiába 10/10-es a lány, ha nem tudunk vele együtt élni, akkor egy ilyen lány csak gazdag idős bácsik meg perverz unatkozó milliárdoscsemeték kiegészítője lesz. Kicsit mint a Bugatti. Mindenki elismeri, hogy szép és gyors és minőség, de sokaknak akkor se kéne és inkább eladná (de azért egy kört menne vele), ha ingyen kapná, mert tudja, hogy nem tudná fenntartani, vagy nem érné meg.


Ugyanakkor hiába lenne tökéletes a személyisége, ha az 5/10-et sem éri el. Kicsivel alatta még megkíséreljük megváltoztatni, sokszor annyi elég, hogy hordja másképp a haját, öltözködjön normálisan, máskor fogynia kéne, fogszabályzót hordania, ilyesmi.


Viszont ha a belső értékek nem stimmelnek, akkor nem lesz kapcsolat. Csak sok lány ahelyett, hogy magába nézne, inkább azt mondogatja, hogy bezzeg ha 10/10 lennék, akkor nem számítana.


Nem mondom, hogy nincs olyan férfi, aki számára taszító nővel is képes szexelni, hiszen van, aki a kecskét vagy a tehenet is megdugja, de elenyésző a számuk. Hogy úgy mondjam van egy ősi szakma, amit a nők művelnek és náluk ilyen módon ez jóval gyakoribb, hogy számukra ténylegesen taszító férfiakkal vannak anyagi ellenszolgáltatásért cserébe. Ez az, amit manapság egyre több fiatal lány kezdett megelégelni és ők úgy vannak vele, hogy csak számukra vonzó férfiakkal vannak, de tőlük is pénzt kérnek.


"Életemben 3 férfival találkoztam, akire tényleg azt mondtam volna, hogy csúnya (a kb. 1000-ből)"


Kitalálom: van párod.

2021. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
férfi
2021. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!