Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők vagy a férfiak szégyene, hogy egyre több pasinak nagyobb melle van, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 20:19
 11/91 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem akartam senkit támadni, csak fura, h voltam strandon és a nők laposak voltak, a pasiknak meg csöcsük volt. És annyira nem voltak elhízva. Munka miatt sokat járok külföldre, ott szép csöcsösek a nők is.
2021. jún. 28. 20:36
 12/91 anonim ***** válasza:
65%
Mekkora proli vagy.
2021. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
26%

Igen valóban túlsúlyos egy ország vagyunk. A férfiak hibája h elhízottak, ugyanúgy a nők hibája is az ha ők elhízottak.


De mivel azt látják a férfiak, hogy nem számít ha kövér vagy csak minden mást meg tudj adni az asszonynak és ezért nem érdekes ha túlsúlyos vagy így nem is foglalkoznak ezzel.

A nők pedig a jólétért cserébe nem foglalkoznak azzal ha a pasijuk túlsúlyos.

2021. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:
13as azt hiszem leírtad az igazat. Ment a zöld kéz.
2021. jún. 28. 20:41
 15/91 anonim ***** válasza:
13%

Ja, persze. Ülj le, trollkodásból egyes 😂

Na és milyen országokban jársz ahol csöcsösebb nők vannak? Kíváncsi vagyok mit kamuzol, csak hogy röhögjek mert tuti nem jártál még azokban.

Na jó, megkegyelmezek, Olasz-, Spanyol-, Franciaországot pl ne mondd mert kicsúfollak 😂

Na találj ki gyorsan más országot ahol csöcsös nőket láttál, Németo. Anglia, azt el fogjuk hinni 😂

2021. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
77%

#13: Milyen jó, hogy itt ilyen sok a gazdag férfi és az eltartott nő, nem úgy, mint a hanyatló nyugaton.

Ez egyre jobb.

2021. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
58%
Mindig tátott szájjal várjátok, hogy a veletek egyező elővegye a farkát, aztán boldogan szopjátok tövig. Legalább ti élvezitek.
2021. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem van köze hozzá a hormonoknak is. Én legalábbis úgy veszem észre magamon, hogy ha kicsit elkap a gépszíj, és egy pár napig szarabbul kajálok, akkor mintha meg lennének duzzadva a melleim, de nem az egész, hanem csak a bimbó körül, az emlő.

Főleg ilyenkor nyáron szoktam észrevenni, mikor befigyel egy-egy lángos, hambi, pizza, fagyi.

2021. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
76%
Az nem hormon, te eszes, hanem mellre hízol.
2021. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
Igen 18-as, pont ilyenre gondoltam. Hiába hiszik a többiek, h provokálok, csak azt írtam le, amit láttam. Tatámék szép szálkás legények voltak. Mint most a nők. Mi lesz 10 év múlva, szőrös lesz a nők mellkasa?
2021. jún. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!