Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők vagy a férfiak szégyene, hogy egyre több pasinak nagyobb melle van, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 20:19
 81/91 anonim ***** válasza:
56%
Én látok kövér nőt is eleget :D
2021. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:
A lángosokért meg kígyózó sorok vannak. Vagy ez rejtett depresszió, h semmi örömük nincs az embereknek, csak a kaja?
2021. jún. 29. 11:51
 83/91 anonim ***** válasza:

82!

Teljesen rendben van ha az ember eszik nagy ritkán egy lángost. Nyilván nem minden hétvégén

2021. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
65%
#82 hát ezt kérdezd az ott ácsorgó pocakos társaidtól 😂 A válasz: a férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz 😂
2021. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
Na, ha már ennyi nő önérzetes lett a kis melle miatt, kerestem egy péniszes kérdést, itt a női válasz: Hát én nem értek egyet az elsővel. Eleget tapasztaltam, hogy ismerjem az igényeim. Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy minden pénisz tökéletes... Nem tudom miért érdemes azt hazudni, hogy egy kicsi pénisz tökéletes. Inkább mindenkinek más jön be, mindenkinek más a kicsi, más a nagy. Nekem méretre 15+, és legyen jó vastag, úgy tölt ki, meg én szeretem a nagyobb makkot. És nekem például egyáltalán nem jön be, ha nagyon balra/jobbra/lefelé hajlik, ezt hívják kilincs alaknak. Egyszerűen körülményes, nem olyan élvezetes, mint egy enyhén felfelé álló. Nem vagyunk egyformák.
2021. jún. 29. 12:01
 86/91 A kérdező kommentje:
De bezzeg az nem baj, ha a melle kicsi, mert az a genetika hibája. Vicces.
2021. jún. 29. 12:02
 87/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írja, hogy BAJ. Ez a lényeg, ezt nem fogják fel sokan.


Elfogadlak, mint ember VS vonzódom hozzád, mint férfi/nő


A kettő teljesen más. Az, hogy neked mi a preferenciád, az nem jelenti azt, hogy bántani kell azt, aki nem tetszik.

2021. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
82%
A magyar nőknek nincs kis melle, nézz utána, de elég lenne ha valóban kimennél az utcára vagy a strandra. Neked nem jut nő ezért piszkálódsz folyton. Ez csak egy ótvar kis provokáció volt a szőrös mellkassal együtt. Szánalmas. Fogyjatok le ha melletek van. Semmi közünk se a hormonzavaros, se az elhízott melleitekhez. Ha kismellű a nő, az adottság, és még a gyk IQ bajnoka kedvéért sem tud mellet növeszteni, ahogy felhánytorgattad (egyébként hogy kell? Locsolgatni mint a szobanövényeket?). Ha nektek nagy melletek van, az betegség vagy elhízás (bár az is betegség). Kezeltessétek.
2021. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:

85!

A válaszod legfontosabb részét nem sikerült értelmezned. "Inkább mindenkinek más jön be, mindenkinek más a kicsi, más a nagy."

Mindenki mást szeret és kész. Nekem világ életemben A-s mellem volt ami elég kicsinek mondható. Sosem akartam nagyobbat. Nem baj ha kicsi vagy nagy az akármid, találj olyat akinek megfelel.

2021. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%
A kis kuki is a genetika miatt olyan. Senki nem azt mondta, hogy a férfi hibája. Ugyanígy, ha az adott férfinek nem kell a kismellű nő, mert az neki nem vonzó, az is teljesen oké. De azt mondani, hogy a kis mell a nő hibája, az f...ág.
2021. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!