Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy társkereső oldalon milyen technikai újítások, milyen kikényszerített szabályok növelnék a tagok társtalálási esélyeit?

Figyelt kérdés

Bennem az merült fel, hogy amikor valaki kap egy levelet, üzenetet, de még nem válaszolt rá semmit, talán előnyös volna, ha addig nem jelenne meg a keresési találatok között, amíg nem válaszol valamit a kapott levélre. Ez számára adott esetben holtidőt jelentene, ugyanakkor arra késztetne mindenkit, hogy lehetőleg minnél gyakrabban lépjen be, és válaszolja meg a levelét, vagy pedig törölje azt. Ezzel ismét megjelenne a keresési találatok között. Törölni pedig úgy lehetne a levelet, hogy mindenképpen válaszolnia kellene valamit a feladó számára, adott esetben azt, hogy sajnos nem óhajt vele ismerkedni, illetve ez automatikusan megtörténne, tehát a feladó mindenképpen értesítést kapna erről.


A másik ötletem az volna, hogy meg kellene valahogyan jelölni, hogy kitől is várna üzenetet az ember. Vagy a szokásos jelölő négyzetek formájában, vagy egyszerűen a leírás részben. Ennek kitöltése nélkül ugyancsak nem jelenne meg a keresési találatok között.


Ehhez hasonló ötleteket várnék, amik várhatóan növelhetik az emberek társtalálási esélyeit a közismert és közkedvelt társkereső oldalakon, melyek működési elve jelenleg nagyon hasonló: szinte bárki írhat bárkinek.


Tulajdonképpen ennek a videónak a nézése közben merült fel bennem ez a kérdés https://www.youtube.com/watch?v=b8ijvmjt2N4

Számos társkereső oldal működik, mégis sokan nem tudnak egy társat találni. Ezekkel a ötletekkel segítsük egy kicsit az oldalak készítőit, üzemeltetőit, főleg az ingyenes oldalakét, hiszen azok kevéssé profit orientáltak, nem abban érdekeltek, hogy minnél több legyen a szingli.



2021. jún. 30. 05:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%
Én életemben nem társkeresőztem. De ha lenne egy ilyen szabály hogy kötelező lenne mindenkinek válaszolni akkor szerintem egy nő se használná. Tudod kinek osszák be az idejét meg kötelezzék napi 50 levél írására. Még copypaste-tel sem! Nevetséges.
2021. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
#10: Úgy látszik, nem vagyunk egyformák. Én voltam társkeresőn évekig, és nekem semmivel sem esett rosszabbul, ha egy nő egyáltalán nem válaszolt, mint ha egy félmondatos, semmitmondó elutasító választ küldött, amelyből még az sem derült ki, hogy egyáltalán megnézte-e az adatlapomat. Azokról már nem is szólva, akik kimondottan sértő tartalmú elutasítást küldtek. Ha az emberek válaszadásra volnának kényszerítve, szerintem nagyobb eséllyel válaszolnának durván. Több volna az odamondogatás. Ha valaki nem válaszol több, mint egy hétig, az gyakorlatilag egyenértékű az elutasítással, ebbe bele kell nyugodni.
2021. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%

Jól írják itt páran😄

A kikényszeritett választól, rendszabályoktól még nem lesz párja senkinek. Ha nem kellesz a másik nemnek, akkor nem kellesz. Ezt el kell tudni fogadni, meg kell próbálni változtatni, lefogyni, meghízni, gyúrni, nem tudom. Gondolom mindenki vásárolt már árucikket a weben. Na, ez kb ugyanaz. Bogarászol napokig, megpróbálod olcsón megszerezni a legjobb cuccot, de a szállítás is jó legyen, beteszed a kosárba, majd kirakod, meg rendeled, megbánod, mert találsz máshol jobbat, szebbet. Hát kb ez van a társkeresőn nagyvonalakban. Mindenki a legjobbat, legszebbet, legrendesebbet akarja kifogni. Hiába lennének leszabályozva az emberek, akkor sem randizna senki olyannal, aki nem az esete. Szerintem a szabályokat is kijátszanák hamar. Az emberek nem egy alaktalan, homogén massza, vannak nagyon okos formák, hamar megtalálnák a megoldást.

2021. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
Attól nem találnál párt, hogy a nők, akik eddig ignoráltak, most írnának neked egy Bocs, de nem kellesz üzenetet.
2021. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Napi incel kérdés, amit képes volt kiírni női kamu profilról.
2021. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
#15 csak azon csodálkozom hogy van olyan még aki nem tudja hogy ez pasi. Évek óta itt van.
2021. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

Mikor fent voltam társkeresőn, leírtam konkrétan mi az, ami kizáró ok: ha van gyereke, nem szereti az állatokat, 40 év feletti, dohányzik, a jelölt várostól messzebb lakik mint 100-120 km.

Na hát én ezt hiába írtam le, a többség nem nagyon fogta ám fel. És mivel korlátozva volt, hogy aktív előfizetés nélkül mennyi levélre reagálhatok egy nap, így azokra válaszoltam, akik szimpatikusnak tűntek.

Na most arról ne én tehessen, hogy kaptam egy nap mondjuk 30 levelet de ebből 20 kapásból kiesett azért, mert nem volt képes felfogni, hogy mik a kizáró okok.

2021. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a csávó az egyik moderátor, máskülönben már rég kib.szták volna őt az oldalról.


Amúgy a legjobb újítás az lenne a társkeresőkön, ha az ilyen nyomikat nem engednék regisztrálni rájuk. Csak sajna ez elég nehezen kivitelezhető.

2021. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%
Ha be akarnák vezetni a kötelező válaszadást, akkor be kéne vezetni azt is, hogy legyen egy adatlap, ahol MINDENT kötelező kitölteni onnantól kezdve, hogy van-e állata, dohányzik-e, van-e gyereke, és hogy elfogadja-e azt, hogy a másik dohányzik, van állata, gyereke, stb. Ergo csak és kizárólag akkor lehessen írni, ha ezek egyeznek a két félnél. Nehogymár még én pazaroljam az időmet valakire, aki képtelen volt elolvasni az adatlapomon, hogy nekem a dohányzás teljes mértékig kizáró ok, még az évi egyetlen szálat sem tűröm, hogy nem akarok gyerekes férfival kezdeni, stb. És ha kamu adatokat töltött ki, ha azt írta, komoly kapcsolatot keres, mégis kiderül a beszélgetésből, hogy a szexre hajt, stb., akkor lehessen jelenteni, és tiltsák is a fenébe. Valószínűleg az emberek szívesebben is válaszolnának a megkeresésekre, ha nem sablonlevelet kapnának, meg nem olyanok írkálnának zömében, akinek levelet sem kellett volna írnia, ha elolvassa az adatlapomat. Megoldódna az a probléma is, hogy hogyan lehetne indítani egy beszélgetést, mert legalább pár alapinfót tudnának egymásról a felek.
2021. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
63%

#17: Amikor a társkeresőn voltam, szinte kizárólag olyan nőknek írtam, akiknek kivétel nélkül minden leírt elvárásának megfeleltem, s volt az érdeklődési körünk, hobbijaink között is legalább némi átfedés. Ennek az előzetes szelekciónak az ellenére is a válaszadási arány 20% körüli volt csupán, s azoknak is a fele azonnali elutasítást jelentett. Mindezt nem panaszkodásként mondom, egyszerűen csak ez a realitás. Aki férfiként manapság társkeresőbe regisztrál, és nem számít feltűnően jóképűnek, annak fel kell vállalnia, hogy 10 kezdeményezésből nagyjából egy levelezés lesz. Sőt: még arra is, hogy 10 levelezésből csak egy, vagy legfeljebb két esetben lesz végül randi. Nagyon sokszor ugyanis a levelezés minden látható ok nélkül megszakad. Ez utóbbi jelenség sejtésem szerint azért van, mert a nők levelezés közben nem zárkóznak el újabb beérkező levelektől, s nagyon könnyen abbahagyják a megkezdett levelezést, ha valaki nekik jobban tetsző kerül a képbe. (Arra persze sokan nem gondolnak, hogy az illető esetleg nem több egy jóképű szoknyavadásznál, aki egyszerre 5 nőnek csapja a szelet és fele sem igaz annak, amit magáról ír.)


Így tehát bármelyik átlagos férfi, aki internetes ismerkedésre adja a fejét, fel kell készüljön arra, hogy 100 kezdeményező leveléből nagyjából 99 fölöslegesnek bizonyul. Ez a valós helyzet, amit meg kell próbálni elfogadni mindenkinek. Ki kell tartani és meg kell próbálni túltenni az embernek magát a tömeges elutasításokon.

2021. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!