Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nőnek épp akkor van elege a kötetlen alkalmi szex kapcsolatból amikor velem “találkozik” társkeresőn?

Figyelt kérdés

Pl: elmondta a nő hogy 2 hete dugott az “előző” pasijàval, de már vége lett mert SEMMI közös nem volt bennük. Persze hajtogatta, hogy ő nem olyan nő, első randin nem szexel stb. És ezért most már csak komoly kapcsolatot keres. Mert az ilyen csak szex kapcsolatokból elege van...

Tényleg én vagyok ennyire balek kinézetű, hogy csaj az ilyen agyonhasznált nők választanának?

Vagy tényleg ez a normális a nők agyàban, hogy mèg 40 évesen a meglátjuk mi lesz korszak van, pont kivève mikor velem kerülne össze ?



2021. jún. 24. 09:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg nem vagy eléggé vonzó szexuálisan a nők számára.
2021. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
21%
Jaja. Velem mindig szoktak akarni dguni:)
2021. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
24%
Nem nézhetsz ki rosszul, mert miután update -eltem a profilomat (előtte matchem se nagyon volt), most is csak addig jutok el, hogy 10 üzenet után befagy a beszélgetés.
2021. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
8%
És nekem korábbam volt 1 éjszakásom fesztiválon úgy, hogy jóval kövérebb voltam, mint most.
2021. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
65%
részegen könnyű
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
92%
Amíg használt áruként gondolsz emberekre, addig nagyobb bajok vannak nálad a toronyban.
2021. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:

#1 és komoly kapcsolatra meg igen?


2 órát nem tudja nézni a pofám egy szexre de 2 évet elnézné minden nap komoly kapcsolatba?

2021. jún. 24. 10:42
 8/105 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogalmazzak... Az alkalmi kapcsolat célja kizárólag a szex. Ezért az egyetlen szempont, amit figyelembevesznek, az a szexuális vonzerőd.


A komoly kapcsolat már összetettebb téma. Ott a felek egyfajta megegyezést kötnek az együttműködésre. Ebbe a szexben kívül beletartozik az emberi oldal, az anyagi helyzet, az élethelyzet stb. Tehát a szex csak egy tényező ott, de nem az egyetlen.

2021. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
81%

"Semmi híba nincs a toronyba , a nők alfelén van a hiba , hogy nem tudnak parancsolni a pinájuknak"

Úgy árad belőled a frusztráció és nőgyűlölet, hogy csodálom, hogy a kérdésig eljutsz bárkivel.

2021. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó: ha ebbe futnál bele sokszor egymás után, te is frusztrált lennél.
2021. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!