Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna ha egy fiú gátlásos és bizonyos dolgokban eléggé bizonytalan?

Figyelt kérdés
Van egy elég magabiztos lány aki szimpatikus nekem, és szeretnék közelebb kerülni hozzá. Sajna pár dologban úgy 16-8 éves koromig nagyon szerettek szekálni mind iskolában mind szülők felől. Emiatt bizonyos dolgokban eléggé gátlásos vagyok. De pl lépni, csókolózni nincs akadály, de saját magammal kapcsolatban pl tánc, ének és társai elég gátlásos vagyok. Bizonytalan meg általában új, bonyolultabb, ismeretlen dologban vagyok, de ha valamin 1x átestem kb utána nagyon nehezen lehet kizökkenteni engem.
2021. jún. 30. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez, amit leírsz, nem gátlásosság. Nagyon sokan vannak ezzel így, hogy az elején van bizonytalanság, mivel ismeretlenek ezek a dolgok. Ez nálad így néz ki ezek szerint, hogy 1. kezdeti félelem, 2. próba, 3. minden ok.

Szóval hajrá :D

Amúgy már nyilván nagykorú vagy, szóval nem kell tartanod attól, hogy csúfolni fognak.

2021. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gátlásosság bizonyos dolgoknál van. Pl táncolni nem tudok, mert ott van egy erős fal, kb akkor kezdek el feloldódni, mikor már kopp részeg vagyok. De más dolgoknál is van ilyen, pl pólót levenni nem tudom az emberek előtt, csak extrém nehezen, de ha valaki előtt sikerült utána is érzek egy elég erős rossz érzést emiatt. Szóval eddig ahányszor voltam bulizni, a tánc soha se jött össze, se az ilyen emberek előtt végezhető dolgok.
2021. jún. 30. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes tudatosítanod, hogy az az időszak már elmúlt, amikor b.sz.ogattak. Most már másféle emberek vesznek körül, és nem körülötted forog a világ, senki le se tojja, hogy hogy táncolsz, vagy hogy milyen vagy póló alatt.
2021. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én nem jönnék össze ilyen sráccal magabiztos nőként, de hátha az a lány igen🤷🏻‍♀️
2021. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem magabiztosság kérdése, a párom (F) elég magabiztos szerintem, de soha az életben nem táncolna és nem is énekelne. Nincs ezzel gond szerintem. :)
2021. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kedves fiúk hoppon maradnak.....
2021. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!