Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval, megismerkedtem egy 24 éves lánnyal Tinderen, elmentünk még aznap este randizni. Este kiültünk a Duna-partra, iszogattunk kicsit, beszélgettünk majdnem hajnalig, tök jól elnevetgéltünk, meg oltogattuk egymást, úgy éreztem meg van a szikra, mellesleg nagyon jól is néz ki a lány, nagyon bejött nekem. Utána hazaindultunk, mielőt felszállt a buszra, megöleltem és mondtam hogy mindenképp szeretnék 2. randit majd, mert nagyon jól éreztem vele magam.

Azóta írtam neki másnap többször, egyszer visszaírt hogy milyen fáradt volt, mand írtam még neki többször, azóta semmi válasz. És nem értem mi a gond. Írtam neki hogy ha volt valami ami nem tetszett a randin vagy csináltam-e valamit, akkor írja meg nyugodtan, nem fogok megsértődni, de semmi válasz.

Kicsit magam alatt vagyok emiatt, mert hosszú ideje nem volt már így nővel, hogy így az első randin valaki ilyen hatást váltott volna ki belőlem. Azon is gondolkoztam, hogy ha ő csak egyéjszakást akart, akkor ezt miért nem jelezte. Végül is nem besuéltük meg, hogy melyikünk mit keres igazából. De nála úgy éreztem, hogy nem akarom egyből a szexszel indítani a dolgot, az egyéjszakás kalandonak amúgy se vagyok híve.

Szóval nem tudom, mi a helyzet, és már folyamatosan ezen pörög az agyam, ha esetleg valakinek van valami tippje/ötlete, az ossza meg nyugodtan, előre is köszönöm. :)

27/F



2021. júl. 5. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Lehet, mégsem voltál neki szimpatikus
Talált valaki mást
Csak egyéjszakás kalandot akart
Szuperelfoglalt, és nincs ideje válaszolni, de majd fog, ne aggódj!
Egyéb, leírom kommentbe
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyesmi volt az álmaim nője ;)

Pont az ideálom minden téren. Sose volt még ilyen jó csajom.

Valószínűleg csak pillanatnyilag akarta jól érezni magát kalandot kereset.

Végül azt mondta velem nem tenné meg mert túl kedves vagyok és látja, hogy oda vagyok érte. Talált mást :p

Lehet akkor úgy tűnik, hogy minden szuper és úgy is van. :3

Valójában nagyon jól érezte magát veled, de te lehet jobb vagy egy kalandnál, amire most nincs szüksége. Persze ez csak egy lehetőség és az én véleményem. Lehet tényleg fáradt. Mindenesetre várj és ne zaklasd. Ha vissza ír akkor szuper ha nem meg el kell engedni. ;(

Szomorú lehet ha nem fog írni, de legalább van egy szép emléked. :3

24/F

2021. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

*Egyéb, leírom kommentbe*

Őszinte leszek: szerintem többet képzeltél a helyzetbe, mint ami valójában történt: jó társaság voltál neki, jól érezte magát veled, részedről meg is volt a szikra, de ezek szerint részéről mégsem.... Nekem egyszer pont fordított helyzet volt: ugyanígy iszogattunk meg lelkiztünk egy lány barátommal, aki korábban többet akart tőlem, én viszont nem és ezt meg is mondtam neki. Ennek ellenére jól éreztük magunkat. Van ilyen...

25f

2021. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ, ment a pont!;)

Csak azt nem értem, hogy ugye Tinderen szét lehet választani a beszélgetést, ha nem akarsz a másikkal beszélni, de még az sincs, egyszerűen csak ez a 'silent threatment' van és tényleg szabályosan rosszul érzem magam emiatt. Mint amikor megkérdezed egy nőtől hogy "mi a baj?" És azt válaszolja "Semmi." És hallod a hangsúlyán hogy igenis van valami és nem tudod mi rosszat tettél.

Na mindegy, lehet legjobb lesz, ha túl lendülök a dolgon, csak azért zavar mert tényleg nagyon bejött a lány, de ez van. Nem akarok neki már írogatni, nehogy valami psychonak higgyen a végén és azért nem fog válaszolni :D

De köszi még egyszer ;)

2021. júl. 5. 10:50
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Unokatesom is hasonló. Ha szimpi neki a pali, akkor keresi továbbra is, ha nem akkor eldobja mint egy használt gumit. Ez van..
2021. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2-es, de legalább te korrekt voltál és elmondtad neki hogy hogyan érzel. Mert ha ő is megírná, hogy így gondolja, akkor azt mondom, "rendben, hát ez van" és akkor nem pörögnék a dolgon.

De ez van, köszi a választ! ;)

2021. júl. 5. 10:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4-es, te tovább ismerkedsz valakivel aki nem szimpatikus?


Amúgy lehet megijesztetted. Nem tudom miket írtál neki, de én olyan vagyok hogy ha 1 találkozás után már "lekötne" akkor én menekülőre fogom. Mondjuk visszaírhatna, de igazából nem tartozik semmivel.

2021. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, bro. Ne írj neki többször. Tudja a szándékaidat, ha akar válaszolni, akkor fog.
2021. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Ne legyél túl rámenős... Nekem már az sok lenne ha megöleltél volna.. Egyszerűen nem értem minek kell ennyire sietni.. 27n
2021. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
#8. Azért ez sem ilyen egyszerű. Ha a szitu úgy adta ki, hogy megölelik egymást, nem értem mi a gond vele. Másnál meg az a gond, ha nem közeledsz az első randin. Komolyan művészet eltalálni a helyes viselkedett.
2021. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
*viselkedést
2021. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!