Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval, megismerkedtem egy 24 éves lánnyal Tinderen, elmentünk még aznap este randizni. Este kiültünk a Duna-partra, iszogattunk kicsit, beszélgettünk majdnem hajnalig, tök jól elnevetgéltünk, meg oltogattuk egymást, úgy éreztem meg van a szikra, mellesleg nagyon jól is néz ki a lány, nagyon bejött nekem. Utána hazaindultunk, mielőt felszállt a buszra, megöleltem és mondtam hogy mindenképp szeretnék 2. randit majd, mert nagyon jól éreztem vele magam.

Azóta írtam neki másnap többször, egyszer visszaírt hogy milyen fáradt volt, mand írtam még neki többször, azóta semmi válasz. És nem értem mi a gond. Írtam neki hogy ha volt valami ami nem tetszett a randin vagy csináltam-e valamit, akkor írja meg nyugodtan, nem fogok megsértődni, de semmi válasz.

Kicsit magam alatt vagyok emiatt, mert hosszú ideje nem volt már így nővel, hogy így az első randin valaki ilyen hatást váltott volna ki belőlem. Azon is gondolkoztam, hogy ha ő csak egyéjszakást akart, akkor ezt miért nem jelezte. Végül is nem besuéltük meg, hogy melyikünk mit keres igazából. De nála úgy éreztem, hogy nem akarom egyből a szexszel indítani a dolgot, az egyéjszakás kalandonak amúgy se vagyok híve.

Szóval nem tudom, mi a helyzet, és már folyamatosan ezen pörög az agyam, ha esetleg valakinek van valami tippje/ötlete, az ossza meg nyugodtan, előre is köszönöm. :)

27/F



2021. júl. 5. 10:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem művészet, olvasni kell a jelekből, a másik testbeszédéből. Szeretné e, nem szeretné. Nekem is sok lenne az ölelés de van akinek nem. Ezt ki kéne tudni olvasni.
2021. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#8-as, egyetértek a #9-essel, már azt is kaptam meg lánytól, hogy miért nem csókoltam meg az első randin, és hogy biztos nem is tetszik nekem és csak azért nem mondom el, hogy ne bántsam meg.

Szóval igazából tényleg nehéz eltalálni, hogy kinél mi a jó. De ennél a lánynál meg pont nem akartam ilyen "rámenős" lenni, hogy a te szavaddal éljek, hogy ne rontsam el ezzel az egészet és legyen folytatás.

2021. júl. 5. 11:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

9# Valójában nem a viselkedés dönti el (ill. részben igen, de nem feltétlenül), hogy folytatódik e a dolog vagy sem. Ha bejött volna A lánynak a kérdező, nyilván nem lett volna gond az öleléssel.

Ha nem volt meg a "szikra", akkor nincs mit tenni, nincs az a viselkedés, ami begyújtaná azt a szikrát :/

2021. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez nem igaz. Amikor ismerkedtem a párommal, ez első 5-6 alkalommal nem történt semmi, nem ölelt meg nem közeledtünk egymáshoz pedig megvolt a “szikra” de nekem idő kell egy öleléshez is. Úgyhogy gond lett volna ha egyből megolel. De ez én vagyok, itt lehet nem probléma ez csak leírtam az én néző pontom:)
2021. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem alapból egy szimpla öleléshez kell vagy egy hónap ismeretség, csókhoz meg vagy 3-4 hónap.... Jól meg kell ismerni a másikat, és nem érdekel hogyha már vágyok rá... Ő is tanuljon meg rám várni, ne egyből megkapjon engem...
2021. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elment haver :( Lépj tovább.
2021. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha valaki nem válaszol az üzenetedre annak oka van, ha tovább zaklatod csak rosszat csinálsz. Nem kölcsönös a vonzalom, fogadd el döntését és lépj tovább. Máskor egy randi után ne nyomulj ennyire, nem mindenkiben alakulnak ki ilyen gyorsan érzelmek.
2021. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

Ez az ölelés nekem is fura. Amerikában szokás így köszönni, de a mi kultúránkban a két puszi kevésbé intim, mint az ölelés. Egy nagyon közeli barátnőm van, akivel köszönéskor meg szoktuk egymást ölelni, de ő tényleg nagyon közeli és tudom, hogy ilyen fajta is és jól esik neki.

De egy idegent, akivel akkor találkoztunk először és beszélgettünk biztos nem ölelném meg. Lehet, nem lökném el, ha kezdeményezi és amúgy szimpatikus volt, de soknak érezném...

2021. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Lehet azzal ijesztetted el, hogy többször írogattál neki, míg õ nem válaszolt. Engem legalábbis nagyon kiábrándítana
2021. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%
11: Na én erre mindig azt mondtam, ha olvasni akarok nyomolvasó szakkörre megyek. Én a szavakból értek, mondja el mik a szándékai! (34/F)
2021. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!