Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedést elkezdeni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedést elkezdeni úgy, hogy a másik fél külföldre költözik?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedünk, megemlítette, hogy nyár végén külföldre fog költözni. Ti mit tennétek? Hagynátok egy egynyári románcnak az egészet vagy értelmetlen belekezdeni? Van valakinek tanácsa ötlete tapasztalata…?
2021. júl. 5. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeretnél szexelj vele, ha nem, akkor hagyd a fenébe!
2021. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
1-2 dugás, de semmi érzelem!
2021. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
89%
Egyetlen jó magyar kifejezés van erre: hamvàba holt.
2021. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Mennék vele ki.
2021. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szexet mindenképp szeretnék, kimenni most nem szeretnék, nagyon sok elképzelésem és megvalósítható tervem van itthon.:D
2021. júl. 5. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostani párommal is ez volt a helyzet.. Azóta vissza költözött és együtt élünk:) de lehet ez csak szerencse.
2021. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi is így kezdtük, mert így alakult. Fél éven keresztül csak mint barátok írogattunk, beszélgettünk, aztán mikor hazament több napra, megbeszéltünk egy találkát...


5 éve kinn élek én is vele :) - nekem otthon nem voltak konkrét terveim, a - szr - munkámat meg simán feladtam.

Nehéz volt a tényleges, 2-3 hetente ingázós távkapcsolat, viszont kitartottunk, mert szerettük egymást.

2021. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!