Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú jól van szocializál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú jól van szocializálódva és vagány akkor nincs gondja a csajozással?

Figyelt kérdés

Nekem az a bajom hogy mindig ilyen kis magambaforduló, zárkózott voltam meg még most is. A lányokkal semmi sikerem nem volt eddig és már elmúltam 20. Nagyon bánt a dolog, hogy én a kortársaimhoz képest egy lúzer vagyok. Nagyon hiányzik egy lány az életemből már, állandóan ekörül forog a gondolatom.

Ha mindig éltem volna társasági életet akkor most nem lennék ilyen rossz helyzetben? Azért gondolom mert akkor lennének lány ismerősök akkor lenne jelölt, meg téma meg jobb lennék a beszélgetésben nem lennék egy ilyen félénk.


2021. júl. 6. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő is.

De egyébként meg sosem késő, növeld az önbizalmad és nyiss az emberek felé.

2021. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan megnyerő dumája van, akkor bizonyos határokon belül (nem szörnyszülött vagy extrém elhízott) simán talál mindig majd nőt. Volt ilyen ismerősöm, Woody Allen külső de úgy eladta magát, hogy 3-4 havonta más párja volt.
2021. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!