Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnátok köteleződni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok köteleződni hosszútávon egy ilyen ember mellett?

Figyelt kérdés

Nincs ingergazdag élete, általában tanul, nem igazán van baráti társasága, csak egykét barát, akikkel néha-néha összefutnak, a szüleivel nincs jó kapcsolata, nem szokott randizni, sem ismerkedni, a legtöbb idejét egyedül tölti és a karrierjét építgeti. Az intellektusán kívül nem sok mindent tudna nyújtani, azonban szép lány, és normálisan gondolkodik.


Mi az, ami feltétlenül szükséges egy stabil hosszútávú kapcsolathoz, de neki nincs meg? Arra gondolok, hogy pl. stabil családi háttér, nagy baráti társaság, élménydús élet.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 7. 14:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Tehát a tanuláson kívül van is életük, ahová be tudják invitálni a másikat.
2021. júl. 7. 15:04
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit preferál. Van olyan srác, akinek szimpibb a Te életviteled, hozzáállásod.

És igen, van aki a harsány, bulizós csajokat keresi.

Mindenkinek megvan a párja. Jó, ezt nekem is sokáig mondogatták, de 44 évesen azt kell mondjam, tényleg igazuk volt.

Nyilván nem kell megöregedned, hogy találj valakit magad mellé. Randizgass csak tovább. Hidd el, meglesz a gyümölcse.

2021. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tul van gondolva az egesz es gaz, ha meg kell kerdezned.



Egyszeru: mit erzel?

2021. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Röviden tömören azt, hogy nem lennék elég, hiszen vannak nálam sokkal karizmatikusabb lányok. Nekem nincs karizmám, nem akarok tetszeni, csak annyira, amennyi nekem is belefér. Nem vagyok instamodell (az taszít is), vagy az a népszerű sok baráttal rendelkező lány, aki ott van minden fesztiválon, művészkedő, és barátságos a kisugárzása.
2021. júl. 7. 15:22
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ELÉG VAGY!!! Dehogy kell neked insta modellnek lenni, szép is lenne ha csak azok kellenének a férfiaknak.

Hidd el, lesz srác, aki értékeli, hogy nem vagy se kihívó, se társaság középpontja. Mert esetleg ő is olyan kaliber mint Te és nem is merne / nem is akarna kezdeni mindenkikedvencével.

2021. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat :)
2021. júl. 7. 15:26
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

Igazán nincs mit!! Csak bátran!!

Netről randizol amúgy?

2021. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a Tindert pár ismerősöm ajánlására, de nem az én világom. Még a közösségi oldalakra is csak nagyon ritkán posztolok, mert nem érzem jól magam ezeken a platformokon, ahol elvileg ki kellene élnie az embernek a nárcizmusát.
2021. júl. 7. 15:35
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiélned a nemlétező nárcizmusodat:) De nyugodtan próbálkozz szerintem a neten továbbra is. Mi bajod lehet?
2021. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Egyszer megismertem neten egy srácot, aki randira hívott, én örömmel igent mondtam, és azóta sem keresett. Utána pedig nem sokkal később összejött egy olyan lánnyal, akit itt is megpróbáltam jellemezni.
2021. júl. 7. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!