Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnátok köteleződni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok köteleződni hosszútávon egy ilyen ember mellett?

Figyelt kérdés

Nincs ingergazdag élete, általában tanul, nem igazán van baráti társasága, csak egykét barát, akikkel néha-néha összefutnak, a szüleivel nincs jó kapcsolata, nem szokott randizni, sem ismerkedni, a legtöbb idejét egyedül tölti és a karrierjét építgeti. Az intellektusán kívül nem sok mindent tudna nyújtani, azonban szép lány, és normálisan gondolkodik.


Mi az, ami feltétlenül szükséges egy stabil hosszútávú kapcsolathoz, de neki nincs meg? Arra gondolok, hogy pl. stabil családi háttér, nagy baráti társaság, élménydús élet.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 7. 14:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelnék egy ilyen lányt, mivel az én személyiségem is hasonló, én is introvertált vagyok.
2021. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én évekig kerestem neten társat. És én extrovertáltabb vagyok sokkal. Nehéz ügy ez mindenképp, nem a beállítottságodon múlt. Illetve abban a konkrét esetben lehet hogy de, ő spec pont olyan típusú csajt keresett, a te természeted nem jött be neki annyira. Ilyen van.
2021. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Azt el tudom fogadni, hogy mindenkinek más a természete, de azt hittem/hiszem, hogy az enyém valamiért alapvetően rossz, vagy előnytelen és simán beelőznek az extrovertált, életvidám kisugárzású lányok.
2021. júl. 7. 16:06
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

20


Jo, ez sajnos ezzel jar. Ha tudnad hany netes beszelgetesem halt el elso tali elott, mert akar masnap bejon egy uj ember a kepbe es megcsak nem is kozli velem. Ez nem a te hibad.

2021. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondolok, hogy pl. stabil családi háttér, nagy baráti társaság, élménydús élet."


Ezekbol egyik se. Erzelmi szint. Az kell. Persze a fentiek boven emelik (vagy csokkentik) az erzelmi vilagot, de nem szukseges.

2021. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

A ferfiak es nok kozti kulonbseg az, hogy a ferfiak tobbsegenek ez nem szamit.

A ferfiaknak vannak barataik, van hobbijuk.

A noknek jellemzoen csak a kapcsolatuk van, ezert akarnak onnan mindent.


Majd lesznek sztorijaid. Elsonek a pasiddal, aztan felbatorodsz, es lehet lesz kulon hobbid, elmenyed, amirol tudsz meselni.


Azt irtad szep van. Ez a ferfinel mar minimum 80%.

2021. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Van saját hobbim, és szerencsére nem érzem azt, hogy férfi nélkül elvesznék az életben vagy stabil identitás nélkül maradnék. A kérdés inkább az, hogy mennyire kedvelhető, szerethető a természetem.


Amit a külsőről írsz, az igaz lehet. Bár nem vagyok egy tökéletes testalkatú modell Angelina Jolie arccal, de átlagosan szépnek és igényesnek mondanám magam. Csak hát rajtam kívül ez még legalább több százezer lányra ugyanúgy jellemző, akik még ráadásul jó fejek, meg menők is.

2021. júl. 7. 16:35
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

26


Ferfi vagyok, nincsenek barataim. Haverjaim voltak, de kulfoldre mentek, vagy kapcsolatuk lett🤷

2021. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy ez neked igy megfelelo, tehat introvertalt vagy, vagy pedig neked is hianyzik a tarsasag? Ha utobbi, akkor ezen kellene valtoztatni, es nem azert, hogy egy pasinak megfelelj, hanem azert, hogy te boldog legy. Vannak szervezett kirandulasok, turak, ott kellene probalkoznod, ismerkedned. Nemcsak pasikkal, hanem korodbeli lanyokkal is, akikkel kesobb tudnatok programokat csinalni. Ne azert akarj valamilyen lenni, hogy masoknak jobban tessel, hanem magad miatt.
2023. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!