Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves nőnek nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves nőnek nehéz lenne már olyan férfit találnia, akinek nincs egy gyerek a nyakán?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 12:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Tőlem sajnálna mindent, csak a gyerekre költene."

Nem csak ez lenne a gond, hanem hogy tutira a gyerek anyukája is bekavarna, és lehet a párom programokat is lemondana a gyerek kedvééért, és nem én lennék neki az első.

2021. júl. 10. 14:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11: igen, ez megeshet. Mint írtam, nálunk is itt volt a gond, hogy sokszor elmaradtak megbeszélt találkozók, a gyerekek anyja meg szemét volt.
2021. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve mondták, hogy a 40 alatti férfiak 70%-ának nincs gyereke. Nem hiszem, hogy ez sokat változott volna.
2021. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dehogy nehéz.
2021. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémátok a kérdezővel, miért kell egy egyszerű kérdésbe belekötni...

Teljesen reálisan látja a dolgokat. Egy apának vagy anyának mindig a gyereke lesz az első, akár elvált, akár nem... Aki meg lemond róla, gondolom a kérdező sem tudná olyannal nyugodt szívvel összejönni, és még az is kacifántos... Ne lássunk már problémát itt ahol nincs!!


N

2021. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kissé megütötte a szememet a kérdező elejtett mondata, miszerint "tőlem sajnálna mindent, csak a gyerekre költene". Eszerint ő erőforrásnak titulálja a férfiakat, amikből a nők és a gyerekek táplálkoznak, akik mindannyian az anyagi javakért dúló harc katonái.


De abban a tekintetben egyetértek vele, hogy nem akarja a kettőjük életét idegen gyerekekkel is megosztani, akik őt nem biztos, hogy szeretni fogják, vagy egyáltalán elfogadják, a nevelésükben nem vehet részt, és valószínűleg képben lesz egy ellenséges exnő is anyaként. Sok ilyet láttam már. A nők rendszerint zsigerből gyűlölik a többi nőt, főleg az utánuk következő trónörököst, és azon lesznek, hogy a gyereküket/gyerekeiket is ellene hangolják.


Én 42 éves férfi vagyok, nincs gyerekem. Minden barátnőm akart, de valahogy sosem éreztem egyikkel sem, hogy velük vágyom a hátralévő életemet leélni, ezért nem erőltettem a családot. Egyik exnőmnek két gyereke is volt, és örök problémaforrás volt, hogy nem mehetünk el miattuk sehova, mindig otthon kell lennie, vagy csak nagyon ritkán szabadul. A gyerekek néha irritálóan viselkedtek, de nem szólhattam rájuk, mert nem az apjuk vagyok, és gyereknevelési kérdésekben nem lehetett szavam, mert ő már rutinos anya, csak jobban tudja, mint én, ugye...


Szóval ezentúl én is csak gyerektelen nőkkel kezdek. Ha valaha lesz közös, akkor együtt éljük meg a szülőséget minden jó és rossz oldalával együtt, hasonló jogokkal, beleszólással, ha pedig nem lesz, akkor legyen szabad, gondtalan és súlyos felelősségektől mentes életünk.

2021. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!