Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ilyen "ráérősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen "ráérősen" ismerkednek manapság? Miért érzik úgy, hogy nekik van idejük?

Figyelt kérdés

Társkeresők tapasztalatából indulok ki. Pl. nemrég volt egy 36 éves nő, 2 sort váltottunk, majd eltelt egy hét, nincs válasz. Írok megint, egy hétig semmi. Írok egy kicsit "keményebb" hangvételű levelet, válasz "lusta voltam írni".

De hasonló mentalitást látok, van kb. 6 akivel lehet beszélgetni, de amikor "élőbe" váltanék: nem érek rá, nem jó, barátnőkkel megyek Balatonra ... tisztára ilyen halál lazán, majd ha éppen ráérnek és kedvük van, akkor lehet valami.

Pedig ezek 30 fölötti nők. És ha egy laza mozdulattal törlöm a levelezést és nem írok többet azzal a mondatommal, hogy "na ennek sincs ideje", akkor mi van? Miért hiszik, hogy ennyire ráérnek?


2021. júl. 11. 11:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert ráérnek tényleg. Vagy nem vagy annyira vonzó hogy időt szakítson rád.
2021. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%
18: Lehet, átsiklottál ezen az apróságon, de nem veled akar randizni a Kérdező.
2021. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22


Nem siklottam át semmin,csak beleképzeltem magam a helyzetbe. Ez téged azért zavar, mert....?

2021. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!