Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő akkor ha 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor ha 30 éves férfi létemre, csak prostituált hölgyekkel jön össze a közösülés?

Figyelt kérdés

Sokat szexelek, nem panaszkodhatom, de sajnos eddig kizárólag fizetős örömlányokkal sikerült eljutnom az aktusig. Én nagyon tisztelem, becsülöm a munkájukat. A legtöbbjükkel szex előtt, közben és után is nagyon jól elbeszélgetek, akár megnevettetem is őket. Sosem volt még rám panasz kuncsaftként, ha visszamegyek egyik-másikhoz még örülnek is ha meglátnak az ajtóban azt látom rajtuk.

De valamiért a "normális" lányoknál mindig csak a beszélgetésig jutok el, és nem haladnak a dolgok előre. Mi lehet ennek az oka?



2021. júl. 13. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Fizető vendég vagy, nyilván nevetnek a vicceiden, ez nekik munka. Jofejek, hogy visszajárj.

A pénzednek örülnek, sajnos nem neked.


A normális lanyokert tenni is kell, nem csak tárcát villantani.

2021. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Előfordul. Ne add fel, fog az menni. Én is ilyen voltam régen.
2021. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Első körben az, hogy nem a GYK-n hisztizel. 12 éves kor felett ciki.
2021. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát haver prostit nem meghódítani kell csak fizetni. S ahogy az #1-es is írta, persze hogy örülnek: a pénzednek.

Ha már tudsz beszélgetni, kommunikálni a nőkkel az igen jó kezdet. Akkor jöhet a 2. fázis, elhívni randira. Majd a 3. ott is beszélgetni, elérni hogy jól érezze magát és megpróbálni megcsókolni ha ott van az ideje. A valós udvarlás, úgymond hódítás nagyon másképpen működik mint a "20k egy óra, 10k a fél és 5k a gyorsfrancia mikor jössz".

2021. júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi most a tarifa egy óráért? Rendesen megjött a kedvem!
2021. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
94%
Spórolsz tovàbbra is!
2021. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálsz ehelyett igényesebb lenni.
2021. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

egyem a szíved.


Neki az a dolga, hogy röhögjön a gagyi poénjaidon és netán még úgy is tegyen, hogy élvezi a kuksid. Ha fizetnék valakinek azért, hogy röhögjön a poénjaimon, akkor ő is azt mondaná, hogy milyen klassz vagyok, nincs rám panasz.


Gusztustalan. Ki tudja milyen fazonok jártak abban a nőben.


Azt a sok pénzt meg simán félretehetnéd ne adj isten nyugdíjszámlát nyitsz és gondoskodsz magadról...

2021. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Csak az lesz a baj, hogy hozzászoksz ezekhez a szép és igényes nőkhöz és utána a csúnya vagy kövér nem kell, pedig a nők nagy része "okosak és csúnyák vagy szépek és buták", ahogy énekelte a KFT együttes. Mert ugye a prostik jól néznek ki, azért jár vissza hozzá az ember, mert jó vele. Legalábbis nálam ez volt, csúnya prostihoz minek jár vissza az ember?
2021. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Semmi... A legtöbb átlag csaj túl beképzelt el vannak szállva maguktól. A prostinál nincs ilyen probléma, fizetsz és szexeltek.


Én mindig amikor találkozok ilyen beképzelt tinder ego boostolt átlag nőkkel meg mondom nekik, hogy a prostik mennyivel jobbak nála.

2021. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!