Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt az oldalon sokan, hogy vannak férfiak, akiket a prostik sem fogadnak?

Figyelt kérdés
Pedig több ilyen sztorit is olvastam már itt, hogy az illetőt a prostik is elutasították. Mégis sokan azt írják itt, hogy ilyen nincs... Miért kamuzna ilyet valaki? Igen is a prostik is nők, simán elképzelhető, hogy válogatnak ők is.

2021. jún. 15. 20:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Van ilyen? Én azért nem tudom elképzelni, mert ezért kapja a pénzt, nem vonzalom a kérdés... vonzalom nélkül is elvállalják mert kell a pénz, csak legyen igényes a másik.
2021. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Sose tagadtam, szerintem vannak ilyen prostik. Ha prostituált lennék, én se fogadnék mindenkit (akit egy se fogad, el kéne gondolkodni, hogy miért... ).
2021. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%

gondolom az ír ilyet, aki nem prostizik, vagy nem hallott még ilyenről megbízható helyről


én elhiszem, hogy van ilyen

2021. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a csinos, fiatal prosti válogathat. De vannak bőven idősebbek is, akik nem olyan top csajok, rájuk azért ez nem jellemző. Azt nem hiszem el, hogy a kevésbé szép prostik is visszautasítanának valakit a külső miatt. Ápolatlanság, igénytelenség már más kérdés, ha azzal van gond nyilván visszautasítja egy prosti is.
2021. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy könyörgöm, csak menjetek fel a rossz lányokra. Ott vannak a prostik leírásai a profiljukon belül.


Nem fogad szinte egy sem:

-romákat

-alkeszokat

-drogosokat


Nem fogad egész sok:

-60 év felettieket

-20-25 év alattiakat


Nem tudom a kérdező ilyen dolgokra gondolt-e.

2021. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

5.-nél a pont.


Amelyik "INCEL" meg sipítozik, hogy őt sem fogadták az nyilván azért van, mert látta rajta a csaj, hogy nem 100-as.

2021. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Jópárszor prostiztam, és a csajok a telefonban sosem tudtak szűrni, hisz nem tudják miként néz ki az ember. Ha akartak volna sem tudtak volna elutasítani a telefonban.

Személyesen meg már elég mocskosan kell kinézned hogy elutasítson.

Sosem volt rá nálam példa persze.

Az 5# által említett dolgok igazak, de ennyi, nem kergetnek el azok senkit mert mondjuk csúnya az ember, az tényleg "csúnya" volna

Kihagytam hogy néhányan nem fogadnak szűzeket, volt aki akkor anno el is utasított ezért, ez volt az egyetlen ilyen eset.

2021. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Telefonban akkor utasítanak el, ha tahó/erőszakos vagy/beállva hívod őket. (Volt, hogy épp felöltöztem, mikor a csajt hívta az ügyfél, nem tudom, mit mondhatott, de a választ nem idézném.)

Személyesen akkor szoktak visszadobni, ha nagyon lepukkant külsőd van/ránézésre piás/drogos/gyagyás vagy. (Kinéznek a kukucskálón, kamerán, és eleve nem engednek be.)

Persze a kamion parkolókban dolgozók kevésbé finnyásak.

2021. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Tehát ezek alapján kijelenthető, hogy a prostizás is inkább a sikeresebb külsővel megáldott férfiak kiváltsága? Miért terjed az a tévhit, hogy a lúzereknek való a prostizás?
2021. jún. 15. 21:14
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Max a luxusku.rva. Amelyiket a st.ricije küldte ki az út szélére, szerinted mondhat nemet. Jól össze is verné a kanja.
2021. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!