Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok a Tinder Egoboost...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a Tinder Egoboost jelenséghez?

Figyelt kérdés

Vannak nők akik csak azért töltik le, mert épp szakítottak, meg nincs önbizalmuk és csak ezért használják, mert tök mindegy hogy néz ki valaki, mindig jönnek a kiéhezett férfiak, akik kommentelik, hogy de szép vagy.


[link]


Angol cikk, de itt a lényeg:


Ami viszont érdekes, az az, hogy amikor letöltöttem az alkalmazást, és elkezdtem jobbra-balra húzni, őszintén szólva nem állt szándékomban kapcsolatot, összejövetelt vagy barátot találni. Nem akartam randizni senkivel, akivel véletlenül összefutottam, nem vártam, hogy a Tinderen keresztül meggyógyítom összetört szívemet és megtalálom a szerelmet, és igazából nem is akartam találkozni vagy beszélgetni senkivel.



2021. júl. 14. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kutyát nem érdekli. Az a csoda, hogy még mindig ennyi lúzer használja azt a xart.
2021. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

engem szemely szerint hidegen hagy. en nem ilyen vagyok (illetve voltam, amig hasznaltam a tindert), a normalis ferfiak meg ugyse az ilyen noket fogjak jobbra huzni. arrol nem is beszelve, hogy az en onbizalmamon aztan semmit se dobna, ha tetszenek a 40es kover munkanelkuli jozsinak.


nem ertem, miert ezzel vagy elfoglalva, ez ilyen zsak a foltjat jelnseg, nem kell senkit se sajnalni, se szidni. ne legyel marennyire elettelen, hogy ezen rugozol.

2021. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy egyedül vagyok azzal, hogy a nekem nem tetsző férfiak "bókja" nem ér semmit.
2021. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Sőt, elvesz. "Azt hiszi, egy szinten vagyunk?" Lelombozó.
2021. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3, Hagyjuk már ... Ha kapsz 100 üzenetet, hogy milyen szép vagy nem fogod azt mondani, hogy a csúnya pasitól nem esik jól ... Az is ugyanúgy növeli az önbizalmad.
2021. júl. 14. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ok teljesen szetcs..szik a parkeresest azoknak akik komolyan gondolnak. De ez a ferfiak hibaja is mondom ferfikent, akik irogatjak nekik a csorgo nyalu uzeneteket
2021. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

De, azt mondom. Csúnya pasitól semmit nem ér. Ez kb olyan, hogy a szakmámban a szakmán kívüliek dicsérete nem számít. A szakmabelieké, na az már valami.


Kényelmes neked ezt nem elhinni, meg ugye az egódat is sérti, hogy nem ér semmit a véleményed. Biztos vannak önbizalomhiányos cunik, akiknek az aluljárós csövitől is jólesik. Nem mindenki ennyire kétségbeesett.


Plusz külsőt dicsérni annyit jelent, "basználak". Hát én téged nem.

2021. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ezek akik bármit meg tesznek, nem hogy egy nőért, vagy szexért, hanem azért hogy kapjanak egy "sziát" a nőtől. Ettől már konkrétan elélveznek.
2021. júl. 14. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Az egoboost jelenség nem igaz. Ezzel csak azok a főleg kövér nők cope -olnak, akiknek nem sikerült 9/10 -es Chadet találniuk az alkalmazásban szexre, mással viszont nem akarnak lenni.
2021. júl. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!