Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tök jól elbeszélgetünk messeng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök jól elbeszélgetünk messengeren, megvan a közös téma meg minden, ad egy csomó jelet, hogy simán benne lenne egy kapcsolatban. Majd pár heti beszélgetés után, nem ír vissza... miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Már nem tudom megmondani hanyadik alkalom, hogy beszélgetek egy csinos csajjal.


Beszélgetésünk során, megemlíti ő is, hogy jól nézek ki... legutóbbi alkalommal úgy fogalmazott, hogy "elég mutatós srác vagy👀"


Szóval minden sínen megy, de amikor találkozni szeretnék vele, hirtelen megáll a beszélgetés...

Beszélgetünk róla, hogy egyszer találkozunk, van hogy helyet és időpontot is egyeztetünk... de mikor arra kerül a sór, még sem jó neki, mert közbe jön valami...

Majd 1-2napra rá nem ír vissza..


Nem tudom mennyire lehet megbízni a messenegrnek a "most elérhető/5perce volt elérhető" részének... de ha lehet hinni neki, akkor szinte mindig fent vannak messengeren.


De ez nem csak abban az esetben van, ha találkozót akarok le beszélni velük.

Hogy személyesen is meg ismerhessem őket, hanem van, hogy csak pár hét beszélgetés után, nem ír vissza... de még csak meg sem nézi az üzenetem..., nem volt semmi előzményes probléma, csak szimplán nem ír...


És igazából teljesen tanácstalan vagyok...


A fejemben olyan dolgok fordulnak meg, hogy...


-mível rengeteg pasi irkál az ilyen csajokra nap mint nap, talált valaki jobbat...

De akkor miért most talált? Évekig nincs senkije, majd mikor én beszélgetek vele, azonnal talál egy jobbat?


-be ijedtek a találkozótól?

De akkor miért nem mondja, hogy kicsit tart ettől? Miért szünteti meg ilyesféle dolog miatt velem a kapcsolatot?


-csak szimplán unaloműzés képpen beszélgettek velem?

És akkor miért pont velem? Ha egyszer 1000másik pasi is irkál rájuk... és miért úgy, mint ha ők is akarnának valamit?


Vagy nem tudom igazából, hogy mi zajlik le ilyenkor a csajok fejében...


Direkt nem beszélgetek több lánnyal.., mindig csak 1lánnyal, mert teljesen úgy érzem, hogy sinen haladnak a dolgok... erre mindig ugyanaz a lemez megy le...


Én 20éves vagyok, és 2éve kezdtem el csajozgatni.

Általábban 17-20éves csajokkal szoktam beszélgetni.

(Tudom, hogy fiatal vagyok, és rengeteg időm van még találni valakit, de ettől függetlenül szeretném tudni, hogy mit csinálok rosszul)


Tisztában vagyok a helyesírási hibáimmal, szóval meg kérném a kedves könyvtárosokat, hogy ne itt reklámozzák a helyesírási kéziszótáraikat, valamint helyesírási tanácsokra sincs jelenleg szükségem. Köszönöm!


2021. júl. 14. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy kamu profil volt?
2021. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából meg válogatom azokat az embereket, akikre rá írok.

Nem minden esetben zajlik le ez, mert volt, hogy 4randit le bonyolítottam egy csajjal, és utána mondta, hogy nem akar semmit.

De ez 100beszélgetésből 1alkalom...


És igazából nem olyan lányokra írok rá, akiknek pár hete van facebookjuk, hanem akiknek jó pár éves előzményei is vannak a profiljukon.

Valamint az esetek többségében képeket is szoktak nekem küldeni.

2021. júl. 14. 20:12
 3/14 anonim válasza:

Szia, lehet volt már kiszemeltjük és te meg csak szórakoztattad?


Egyszer ismerkedtem egy sráccal, ahogy írkáltunk egymásnak úgy éreztem passzolunk. Meg is volt a találkozó időpontja, viszont előtte való nap rám írt, hogy ne haragudjak épp most ért haza randiról és összejött a csajjal.

Mondom kösz, még h*lyére is vett. Azóta nem ismerkedek inkább

2021. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És nekik ez miért szórakoztató?

Nem érzi jól magát azzal a személlyel, akivel randevúzott?

Vagy miért veled szórakozik akkor, ahelyett, hogy vele beszélgetne?

2021. júl. 14. 20:15
 5/14 anonim válasza:

#3as vagyok.


Nem tudom mire jó ez. De vannak fiúk is, akik szeretik felültetni a csajokat.

Vagy lehet egyszerre több fiúval is beszélget a csajszi és így selejtez. Nem tudom

2021. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Kell neked ilyen fullos kis csajszikkal levelezni. Szerintem az ilyen lányok nincsennek teljesen képbe önmagukkal ezért ők sem tudják mit akarnak. Csak kihasználják a testi adottságaikat illegetik magukat tetszelegnek örülnek hogy megtévesztik (manipulálnak) férfiak tucatjait.. Én azért se leveleznék ilyennel, kitudja hány milyen férfival kivel mit csinál
2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig húzod a találkozót. Pár heti dumálás? For real? Nem csoda hogy megunnak.
2021. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pár heti, az 1-4hétig terjed, ha pár havti mondtam volna, akkor az lenne 5nél több hét, ami tényleg sok.

A találkozót, meg nyílván az miatt huzom el, mert én sem érek rá mindig.

2021. júl. 14. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a probléma, hanem meglátásom szerint ezek a mai fruskák egész nap nyomkodják a telefont, mindenkivel chatelnek egyszerre több emberrel , mert unatkoznak és kell nekik aki szórakoztatja őket. Semmi komolyabb dolgot nem tudnak össze rakni, ez függőség náluk. Ne is törődj az ilyenekkel. Még éretlenek.
2021. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez akkor is rossz taktika. 1 héten belül találkozóra kell sort keríteni, vagy rád un, oda lesz az újdonság varázsa. Nem lesz meg az a plusz amit egy randi adott volna. Egyszerűen elveszíted az érdeklődést. Persze dumálni fog még veled mert unatkozik, de másra már off.
2021. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!