Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél éve lett vége egy 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, hogyan kezdjek bele a pasizásba?

Figyelt kérdés

Ő volt az első férfi az életembe, még a gimiben ismertem meg őt. Nem igazán tudnék máshol ismerkedni, csak társkeresőn, de nem ismerem ezt a világot és nem tudom, hogy mire kell figyelnem. Hova a legérdemesebb regisztrálni?

Átlagos külsejű nő vagyok, nem igazán szeretnék bemutatkozó szöveget kiírni, de ezzel így gondolom kevesebb az esélyem, viszont egyáltalán nem vagyok jó az ilyenekben, neten nem igazán megy sajnos a kommunikáció sem. Így ha valakivel tetsszünk egymásnak külsőleg akkor lehetőleg szeretnék találkozni mihamarabb és nem sokáig húzni a netes beszélgetést. Vagy ezt mondjuk kiírhatnám magamról a társkeresőre? Mi az, amit mondjuk feltétlen ki kellene írnom a bemutatkozó szövegbe? Illetve videót lehet feltenni magamról ezekre az oldalakra (ott jobban látszik, hogy hogy is nézek ki valójában).



2021. júl. 19. 03:34
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta, hogy többen kiszokták írni, hogy a személyes találkozókat preferálják és hogy rögtön inkább találkozni szeretnének, de elvileg ez visszataszító tud lenni és a férfiak azt hinnék, hogy alkalmi kapcsolatot keresek.
2021. júl. 19. 03:36
 2/32 anonim ***** válasza:
13%
Elég felszinesnek jön le a hozzáállásod, igy nem irok semmi hasznosat.
2021. júl. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem értem. Miért gondolod ezt? Mi felszínes benne?
2021. júl. 19. 03:39
 4/32 anonim ***** válasza:
14%

Gyorsan!

Tik-tak,tik-tak...

2021. júl. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a problémád, de gondolom az, hogy azt írtam, hogy mihamarabb szeretnék találkozni. Félreértés ne essék, nem kétségbeesetten keresek kapcsolatot, de jobb hamarabb megismerni egymást, mintsem beszélni hetekig a neten, majd személyesen meg kiderül, hogy egyáltalán nem is passzolunk, vagy nem is tetszik a másik. Nem hiszem, hogy ettől felszínes lennék, egyszerűen csak nem szeretek írkálni🤷🏻
2021. júl. 19. 03:55
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát én ha neten keresek (nincs kapcsim, de már nem keresnék neten), akkor szeretek a csajjal akár több hónapig is levelezni, mielőtt talizunk. Van mindkettőnkről kép, szóval látjuk hogy nézünk ki. És a kapcsolat nekem a beszélgetésről szól, amit tudunk online is, majd ha online hónapokig kitart mellettem, akkor tudom, hogy komolyan gondolja, meg nem elcsatangolós mással. Szerintem egy randi nem ad hozzá semmi pluszt, max. érzed a parfümjét. Amikor meg levelezni kezdek vele, lehet akkor még nem aktuális az időpont nekem, egyedül akarok lenni, és csak 3-4 hónap múlva akarok a csajjal kapcsolatot.
2021. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#6


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ezt most nem gondoltad komolyan, erre inkább nem mondok semmit😂😂

2021. júl. 19. 05:43
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ez így van rendjén, más kérdés, hogy neked furcsa, mert eltorzult a társadalom. Sajnállak. Én egy korábbi modell barátnőmmel 5 hónapig leveleztem, mire találkoztunk.
2021. júl. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
#8 nyilvánvaló, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter😂😂😂
2021. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kérdrező: szerintem hagyd ki a tàrskeresőket.


Csupa ilyen #8-as, meg magamfajtàkkal van teli 😜

2021. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!