Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy klisé a kérdés de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy klisé a kérdés de hol lehet manapság ismerkedni 30-38 között? 35F vagyok, budapesti, de nem egy túl társasági ember. Társat keresek. Kinek milyen tapasztalata van, hol ismerkedett meg? Tényleg csak az internet maradt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi a baj az internettel? Annyi nő közül válogatsz amennyit nem szégyellsz, kényelmes, ki se kell mozdulni otthonról
2021. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 33 évesen (nő vagyok) újra belevetettem magam a társkeresésbe, próbáltam a régi módszerekkel: eljártam egy csomó helyre, új társaságokba, mentem különböző programokra. Az utcán nyitott szemmel jártam, mosolyogtam, adtam a jeleket. Adok magamra, edzek heti 3-4 alkalommal évek óta, teljesen vállalható az arcom, hosszú barna, szép hajam van, a külsőmmel nincs semmi gond. De csak nem jöttek oda hozzám. Néhány hónap alatt meguntam, akkor jött a Tinder. Fél év kínlódás és kudarc után (sok matchem volt, de ez nem jelent semmit. Rengeteg volt köztük az idióta és/vagy hazug ember. Volt, aki letagadta, hogy felesége, gyerekei vannak!), mikor már épp feladtam volna, akkor ismertem meg a párom, két éve együtt vagyunk.
2021. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a visszajelzést, akkor van remény.


Azt még elárulod, hogy mi fogott meg benne? A pénze vagy a külseje?

2021. júl. 21. 08:13
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es az a baj az internettel, hogy:


1. Rengeteg a kamu profil

2. Rengetegen hazudnak a külsejükről, kapcsolati státuszukról, kvázi mindenről, életkorról, súlyról mindenről.

3. Egy nőre jut RENGETEG férfi, magyarul csak ők válogatnak. Azért élőben nem szólít le élőben 100 férfi, egy társkeresőn viszont simán kapnak ennyi érdeklődést, én ilyen versengést nem szívesen vállalnék be.

2021. júl. 21. 08:14
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok.

Nekem szerencsésen alakult az életem, van lakásom, autóm, kényelmesen megélek a fizetésemből (mondjuk ezért sokat tettem én is, dolgoztam, tanultam). Az anyagi elvárásaim a(z akkor még leendő) párommal szemben viszont nem voltak nagyok: tudja eltartani magát és ne szoruljon másra anyagilag.

A páromnak nincs autója, nem volt lakása (azóta örökölt egy lakhatatlan, romos házat egy kisváros utolsó utcájában), nem volt különösebb megtakarítása, de az elvárásomat teljesítette, így nem érdekelt a többi.

Őszintén megmondom, az arca nekem határeset volt, hogy tetszik vagy nem, egy picit alacsonyabb is nálam (pár centi, de látszik). A teste szép arányos, sportos, kellemesen izmos, de nem túlságosan kigyúrt. De nem ez fogott meg benne, hanem hogy milyen könnyen és sokat tudunk beszélgetni. Az első randi 5 óra volt (2-2 meggysört ittunk meg és sétáltunk utána), a második 10 volt (eredetileg meghívott ebédelni, de végül az egész napot együtt töltöttük, együtt főztünk vacsorát). A harmadik (szintén maratoni) randin csókolt meg először, mikor elbúcsúztunk, tehát nem rohantunk egyből az ágyba.

Röviden válaszolva: az fogott meg benne (azon túl, hogy megfelelt az előzetes elvárásaimnak), hogy nincs számomra elfogadhatatlan tulajdonsága (például dohányzás, gyerek) kedves, figyelmes, érdeklődő és hogy jól érzem magam vele.

2021. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A klasszik társkeresés nekem sem jött be.

Aztán bekeveredtem egy zárt FB csoportba, ahol a közös érdeklődési kör kapcsolt össze mindeféle embert. Ez a csoport szervezett találkozókat is. Egy ilyen találkozón ismertem meg a páromat, már három éve vagyunk együtt.

Nagyon nehéz de azért van remény.

38N

2021. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőre jut RENGETEG férfi, magyarul csak ők válogatnak. Azért élőben nem szólít le élőben 100 férfi, egy társkeresőn viszont simán kapnak ennyi érdeklődést, én ilyen versengést nem szívesen vállalnék be."

Eszméletlen sokan nem is írnak vissza a lánynak match után, mert sok pasi mindenkit jobbra húz, aztán a találatok között válogat. Vannak, akik egónövelés miatt vannak ott, még többen csak szexkapcsolatot akarnak. Rendes párkapcsolatot nőként is nagyon nehéz találni. Volt olyan, aki rám írt, hogy van-e kedvem szexelni, mondtam, hogy komoly kapcsolatot keresek, mint ahogy azt a bemutatkozómban is írtam, erre visszaírt, hogy ne kamuzzak, mocskos k****a vagyok én is, mint a többi.

Az se jelent sokat, ha sok a randilehetőség. Csak hogy pár jelentkezőt említsek, aki külsőre legalább a vállalható kategóriába esett:

- 35 évesen az anyjával él egy másfeles panelban és szerinte ezzel nincs semmi baj

- Autista, csak elfelejtette mondani

- Alkoholista

- Súlyos lelki sérült (3. randin sírva mondta, hogy nem ismerkedhetünk tovább, mert elkezdett érezni valamit és mikor legutóbb ez volt és elhagyták, 3 hónapot feküdt a pszichiátrián öngyilkossági kísérlet miatt)

- Most készül misszióba menni fél évre Koszovóba

- A munkája miatt egész évben járja az országot, 2 hónapnál többet sehol nem tölt el, ezt imádja, de ha van kedvem, megpróbálhatom megváltoztatni

- Felesége van, aki még nem tudja, hogy vége a kapcsolatuknak

- Igaz, hogy dohányzik, ami nálam kizáró ok, de a kedvemért leszokna


Ezek mind randik alkalmával derültek ki, pedig beszélgettem velük előtte napokat.

2021. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es és te hány éves vagy ha szabad tudni? Hol sikerült végül megismerkednek valakivel?


Amúgy azok közül amiket leírtál nem mind negatívak véleményem szerint.


5-ös és 6-os ahogy írtátok SZERENCSÉTEK volt. Szerintem is. 30 felett nagyon nehéz mindenki be van 'feszülve' már.

Fiatalon könnyebb együtt építkezni és csiszolódni felnőttként nagyon nehéz ez már.

2021. júl. 21. 08:54
 9/18 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és 35. Interneten.

Szerinted melyik nem negatív?

2021. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-es. Hány éves vagy és hogy nézel ki?

Én valószínűleg minden kritériumodnak megfelelnék, persze nem tudom nálad mit jelent a "vállalható" külső.

2021. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!