Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy klisé a kérdés de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy klisé a kérdés de hol lehet manapság ismerkedni 30-38 között? 35F vagyok, budapesti, de nem egy túl társasági ember. Társat keresek. Kinek milyen tapasztalata van, hol ismerkedett meg? Tényleg csak az internet maradt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

7-es ezek mennyire igazak!!

Szinte hasonló tapasztalat.

28 N

2021. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11-es ezek szerint, ha saját egzisztenciával rendelkező, magas, sportos, "valahogy kinéző", átlag felett kereső 36 éves férfi vagyok, akkor találnom kellene már valakit akinek még nincs gyereke és hasonlóan igényes mint én? Vagy ezek semmit sem érnek ha nem vagyok jóképű és nincs kémia?? Mert sajnos régóta nem jön össze semmi.
2021. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs kémia, akkor semmi sincs. Hogy élsz kielégítő nemi életet valakivel, aki nem vonz szexuálisan?
2021. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem élek már jó ideje semmilyet, nem hogy kielégítőt, mivel én vonzódhatok valakihez ha ő hozzám meg nem....
2021. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12-es nekem se jön össze semmi. Egyedül a szerencse kártyával jöttek eddig itt a válaszolók, konstruktív válasz nem volt.


A kémia az kell ez tény. De a nőknek meg a pénz, ez is tény.

2021. júl. 21. 13:52
 16/18 anonim ***** válasza:

5-ös válasz: Nem kell, hogy gazdag legyen, csak tudja magát eltartani.

Kérdező: Sajnos a pénz kell a nőknek...

:D :D :D


Nekem nincs olyan barátnőm, aki a pénzre hajtana. Sokkal fontosabb nekünk, nőknek, hogy az illető kedves legyen, megbízható, ne legyen kizáró szokása, szenvedélye és nézzen ki valahogy. Milliószor fontosabb a kisugárzás a legtöbb nőnek, minthogy autóval jöttél vagy villamossal. Egy fülét-farkát behúzó "bocsánat, hogy élek" fiúkával nem tudunk mit kezdeni.

Ha csak azt tapasztalod, hogy a pénz kell a nőknek, akkor iszonyú rossz helyeken keresgélsz vagy túl nagyok az igényeid.

Esetleg a saját hiányosságaidat magyarázod azzal, hogy azért nem kellesz, mert nincs pénzed, nem azért, mert nem tudod magad elengedni egy randin se.

2021. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os az amit a nők mondanak és amit tesznek két teljesen különböző dolog maradjunk annyiban...
2021. júl. 21. 15:26
 18/18 anonim ***** válasza:

Ja hogy te ezt így eldöntötted. Jó oké, akkor ez így van.

Nyilván jobban ismersz engem és a barátnőimet is, mint én őket és magamat.

Mindenki abból építkezik, ami maga körül van: én nem látom, hogy tele a világ pénzéhes nőkkel.

2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!