Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők minek társkeresőznek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők minek társkeresőznek ha idegesitőnek tartják és komolyanvehetetlenül vannak jelen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

10. Én dettó. Saját lakás, autó, biztos munkahely, diploma, részletesen kitöltött reglap, normálisan megfogalmazott egyedi levelek, aminek feltétele a címzettről elolvasott reglap.


Tudom, ez a nőket nem érdekli, emberileg vagyok hulladék a többi normális férfivel együtt. Oda nem ez kell hanem a rosszfiú, bugyinedvesítő külsővel. Nem baj ha két tőmondatot ír benne 8 helyesírási hibával, maj 2 héten belül meg is csal. Vagy ha munkanélküli, haszontalan, céltalan.

2021. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
11-es nem semmi akkor te már valamit letettél az asztalra azon csodálkozok hogy neked társkeresőn nem nagyok az esélyeid. Csajoknak sajnos a flegma, köpködős, rajoskodó nagyfiúk kellenek 180 feletti magasággal és a 50-60 kg al hogy a hasuk kockás legyen és súlyfelesleg ne legyen rajtuk. Hiába vagy valaki ha nem vagy rosszfiú, én is olyan pasikat szoktam látni csajok társságában hogy én szégyellem magam az ő viselkedésük helyett is, sajna erre van igény a nőknél!
2021. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
11 és a többiek: ha nem csak a modell csajokat vennétek észre, sokat jelentene. És mielőtt elmesélitek, hogy ti mindenkire ráírtok aki csak egy kicsikét is emberi külsejű: hogy van az, hogy rám átlagos nőként 90%ban dugni vágyó pasik írnak, a maradék 10% normális csak? Ha ti mind olyan rendesek vagytok? És a maradék 10%-kal sem vagyok kisegítve, mert azokkal meg nem illettünk össze, vagy valamelyikünk nem jött be a másiknak. De ezzel nem is lenne baj, ha nem az lenne, hogy látványra rengeteg a levél csak éppen tudod, hogy mit akarnak? Vagy nem akarnak semmit, az még viccesebb, amikor a normális, komoly, intelligens stb pasi két levél után szó nélkül eltűnik. Úgy, hogy nem vagyok én sem ostoba, tehát nem írtam butaságokat, tudok levelezni, kérdezni, mesélni stb. Arra nem képesek ezek az -amúgy átlagos külsejű- "normális" pasik, hogy megírják köszi, nem érdekelsz. És itt most nem menő macsókról van szó, mert nem vagyok már én sem fiatal, a többsége kopaszodó, esetleg pocakos vagy éppen alacsony pasi, semmi extra külsőre, de érdekesnek tűnt az adatlapja és a levele alapján. Aztán soha többé nem látom.
2021. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"hogy megírják köszi, nem érdekelsz"


Nők szerint ők nem tartoznak magyarázattal, akk a férfitól se legyen elvárva.

2021. júl. 22. 12:07
 15/23 VincentLaw ***** válasza:
71%

#13

Jó pár éve, mikor először regisztráltam ilyen netes társkeresésre, milyen kis naívan álltam hozzá az egészhez. Sajnos már magamon is tapasztalom, ha egy beszélgetést úgy érzek, hogy meghalt, már semmi energiát nem feccölök bele.

Nem volt ez mindig így, kezdetben még azokat is lereagáltam, de ídővel a közeg magához rontott, mert szinte én is csak ezt kaptam az ellenkező nemtől.

2021. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nők szerint ők nem tartoznak magyarázattal, akk a férfitól se legyen elvárva."


Nincs elvárva. Miért is tartozna bárki bármilyen magyarázattal idegen embereknek?

2021. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
15-ös. Én is így voltam vele hogy gondolkoztam a netes társkeresőkön meg pár haverom is javasolta, én is nagyon naiv voltam és gondoltam hogy hamar becsajozok onnan. Most meg már szidom agyba-főbe az ilyen oldalakat és már valamilyen szinten a nőket is utálom sajnos nem tehetek róla a sok csalódás miatt. Ezt érték el az ilyen oldalak mondjuk legjobban a rajta fent lévő nők tettek is érte!
2021. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
#14 Mi az, hogy a nők szerint ők sem tartoznak magyarázattal? Én nem nők vagyok, hanem egy darab nő. És ha én nem ghostingolok senkit, és mindenkinek válaszolok udvariasan legalább annyit, hogy köszönöm, de szerintem nem egymást keressük, akkor azért vicces, hogy az itt elterjedt sztereotípiákkal ellentétben abba futok bele, hogy a férfiak 80%-a erre képtelen. És ráadásul olyan férfiakról beszélünk, akik az adatlapjuk, levelük alapján komoly gondolkodású, komoly kapcsolatot kereső egyedek, átlagos külsejűek, semmi extra. De itt ezt tilos megemlíteni úgy látom, mert a nőknek nem lehetnek társkeresési problémái.
2021. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Én férfiként hányok az összes netes társkeresőtől, apptól. Totál megalázó, hogy férfi létemre puncsolni kell mindenféle nőnél, a nők meg engem is az ösztönlény, primitív panel proli, haszontalan réteghez csapnak.


Azért álljunk már meg egy szóra! Ha külsőségek: le van írva minden. Fotók? 5db, nincs zsákba macska. Tökéletesen kitöltött reglap, bemutatkozás, ki vagyok, mik a céljaim, kit keresek. Nyelvtanilag, stilisztikailag tökéletes. Kommunikatív vagyok, érdekes ember, még véletlenül sem unalmas. Mindenem megvan önerőből. Sosem léptem le bunkó módon.


Nos, kiknél kell puncsolnom? Egy két fotó, egy két adat. Ennyi. Se bemutatkozás, se hogy kit keres, semmi. Majd írok egy ilyennek egy levelet, van benne minden. Magamról, róla kérdések. Válasz semmi.


Én tutira nem fogok többé olyan nőknél teperni, aki felmegy bájologni, napi 50 levél, aztán csak a fotókat nézegeti, hogy melyikre indul be!


A nők többségének nem kell párkapcsolat, és alkalmatlanok is normális párkapcsolatra. Ugyanannyi degenerált, buta, műveletlen a nők aránya mint a férfiaké! Családi minta. Gőzük nincs hogy mit kezdjenek egy céltudatos férfival, nekik a tökéletes a bunkó pista, aki minden nap megbaxa őket, lelép a haverjaival inni. Nekik ez a férfikép, ezt látták otthon. Felesleges itt a nőket sztárolni, felnmagasztalni, áldozatként beállítani.

2021. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%
Ja, a normális nőt,akinek meg ki van töltve az adatlapja és válaszol mindenkinek, lepontozzátok. FCK logic.
2021. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!