Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy sráccal 3-4 napja majd tegnap lájkolta az üzenetemet azóta egy szót sem írt. Viszont én már nem szeretnék beszélgetést kezdeményezni mert folyton én erőlködöm. Egyszerűen nem értem hova tűnt el. Pedig a beszélgetéseinkből úgy vettem észre hogy tetszem neki.

2021. júl. 28. 06:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Van neki más illetve rühell állandóan beszélgetni. Lehet ez utolsó inkább.
2021. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Pasiból vagyok, egyedülálló, ha valaki bejön keresem ... ennyi.... ha nem, nem keresem.... Illetve oké, belerakok X energiát, de ha a másik nullát akkor az lelomboz, de esetedben elmondásod alapján nem ez történt, hanem pont fordítva. Ne foglalkozz vele. Megesik az ilyen (férfi oldalon hatványozottan többször mint női oldalon , a nők többször játszanak eltűnőset , szóval...)
2021. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt azért nem mondanám hogy a nők többször tűnnének el. Eddig vagy egy tucatnyi pasival beszélgettem de mindegyik szó nélkül lelépett. Annyit nem írnak hogy Bocsi most elfoglalt vagyok vagy legalább olyasmit hogy nem szeretnék beszélgetni. Adják a szépet, bókolnak aztán hírtelen semmi!
2021. júl. 28. 07:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké.... szóval tegnapi nap beszéltem épp valakivel fél éve... fél év alatt velem nem volt ideje találkozni, aztán egy hónappal ezelőtt lekoptatott azzal, hogy most biztos nem jön pestre egy ideig nem akarja húzni az időmet, tegnap ráírtam és már mással találkozgat, szóval vele egy hónap alatt tudott :D


Vagy ad2 én írogattam a lányra, harmadik randi jött volna, még meg is beszéltük mi lesz, squash... de nem írtam róla, vártam volna hogy ő hozza fel, de nem, válasz: mivel én nem hoztam fel ezért ő se .... ez k lehangoló :S azóta se beszélek vele


ad3 valakivel találkoztam pár hónapja, első randi ok volt, bár szerintem nem érezte jól magát de azt mondta jó volt.... aztán kb 5 randit lemondott, a hatodikat le se mondta csak nem jött el


ad4 a "harmadik" delikvens előtt beszéltem valakivel, hát a csaj kicsit több is volt már mint lelkes , a részletekbe nem mennék bele :D a lényeg hogy egyszercsak szó nélkül eltűnt



ad5 jól elbeszélgettünk egy lánnyal, aztán hívtuk egymást inkább és úgy beszéltünk, nem írogattunk, majd ezután közölte nem fog menni, mert nem tetszik neki a hangom .... wtf? Ilyet még sose mondtak nekem....


Ellenpélda, én is tűntem már el, amikor nem éreztem úgy hogy passzolunk, cuki volt a lány meg minden, de nagyon mások voltunk.


Ez csak az elmúlt pár hónap történése. Az arányok magukért beszélnek

2021. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kulonbseg a nemekben eltunosdi ugyben, a suttyosag nem nemhez kotott tulajdonsag.


Ugy tudnank tenni ellene, hogy az eltunteket, ha visszaternek nem bunkon, de nagyon hatarozottan mindenki elkuldene

Ez azonban nem, vagy nagyon keves esetben fog megtortenni, legtobbszor azert, mert tul jol nez ki a masik. Kar, hogy ez gyoz a jozan esz es a buszkeseg helyett.

2021. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

4-es, a masok viselkedese teged nem mentesit a suttyosag alol. Attol, hogy te "csak egyszer" csinaltal ilyet, meg megcsinaltad. Ezzel ugyanazt okozva annak az egynek, mint amit te eltel at elotte.


Igy lesz ebbol a cuki lanybol is egy megkeseredett, onbizalomhianyos, lelkiserult no, mert mindenki "csak egyszer" hagyja fakepnel.


A magam reszerol elfogadhatatlannak tartom az ilyen viselkedest, es senkinek sem szabadna megengednie maganak, de egyre inkabb terjed. Eloszor "csak egyszer", aztan mar egyre konnyebb lesz, vegul pedig elhiteted magaddal, hogy nincs ebben semmi rossz.


Pedig aki ilyet csinal, az egyszeruen egy nagy emberi nulla, legyen barmilyen koru es nemu. Nulla felelossegvallalas, nulla tartas, nulla szemelyiseg.

2021. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem úgy tűntem el mint szürkeszamár a ködben, eleve mondtam neki , hogy nem tudom összeillünk e , szóval nem minden alap és indoklás nélkül azt azért tisztázzuk. Illetve annyi után amennyiszer már eltűntek a lányok, annyi idő alatt amióta keresgélek, már te se foglalkoznál indoklással....
2021. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled. Fülig szerelmes vagy belé, ezért minden mondatába azt magyarázod bele, hogy tetszel neki.
2021. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha kijön egy jó játék pc-re, ami leköt, akkor simán eltűnök. De az is lehet stresszes vagyok vagy sz.r a kedvem a munka miatt vagy bármi, vagy esetleg haverral megyek ide oda amoda. Vagy belemerülök 1 jó könyvbe, filmbe, sorozatba.


Jó én már nem 20 vagyok, hanem 31, már nem esek hasra tőletek, mint anno, elég sokat csalódtam, és rájöttem, hogy rátok időt pazarolni nettó hülyeség. Na cső!

2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Én randiztam párszor egy lánnyal kb. 3 randink volt. Kérdeztem hogy hétvégén találkozunk-e, ő meg mondta hogy nem. Másik hétvégén is kérdeztem, ő meg azt mondta, hogy nem, nem ér rá. Aztán pár hét múlva más pasival volt facebookon. Én 19 voltam, ő meg 16.

Én is megkérdezném: Miért csinálják ezt a csajok?

2021. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!