Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik csak igényes férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak igényes férfival jönnének össze azok maguk is igényesek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne nagyon számíts erre!
2021. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Többnyire azt látom, hogy a férfiaknál az igényesség a nők szemében nem feltétlen minősül annak, hanem teljesen elvárható alapnak. A mi mércénk szerinti igényesség efölött kezdődik.
2021. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom igen, bár fordítva biztos nem így van.
2021. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy igényes ?:)
2021. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, mit tekintünk igényességnek. Ez nálam az ápoltság, tisztaság, rendezett fogsor, napi fürdés, káros szenvedélyektől mentes életmód és ízléses de nem hivalkodó öltözködés. Ezeket én is nyújtom. Viszont nagyon ritkán sminkelek, van rajtam túlsúly (ezt a társamtól is elfogadom) és nem járok magas sarkúban ugyanis gyalog megyek mindenhova. Ennek megfelelően az öltözködésem kicsit puritánabb. De a férfitől sem várok el extra dolgokat. Ja, és vékony szálú, vacak, kezelhetetlen hajam van. Így az sem néz ki rajtam elegánsan, fodrász sem tud sokat kezdeni vele. Engem meg nem zavar ha a pasi kopasz.
2021. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit én igényességnek tartok és elvárom, azt én is teljesítem. Nem vagyok az a típusú bűzölgő zsíroshajú nőszemély, aki a finom illatú, jól öltözött férfit keresi.

Nálam az igényességbe az alábbi tartozik bele:

- tiszta

- kellemes illat (az sem gond, ha nem használ deót vagy kölnit, ha kellemes a bőrének az illata, nincs penetráns szájszaga, nem búzlik a piától és a cigitől)

- haja, arcszőrzete karban tartott, nem zsíros, nem kócos, nem nő a vakvilágba ápolás nélkül

- a ruházata alkalomhoz illő, ízléses, tiszta, alkatához előnyös, színekben passzol egymáshoz és az illető színeihez (haj, bőr stb)

- fogsora rendezett (nem fogkrémreklám mosolyt várok el), vagy folyamatban van a rendezés

- bőrét ápolja legalább akkor, ha arra szorul


Mindezt teljesítem. Van olyan, aki pl. engem igénytelennek tart, mert van túlsúlyom, és ezt teljesen meg is értem, el is fogadom. Viszont én sem várom el a páromtól, hogy izmos legyen és ne legyen rajta túlsúly.

2021. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem mondom nincs magasan a léc :D Ha ezek egyáltalán felmerülnek amit itt írtok szerintem már baj van :D (napi fürdés lol :D )


Illetve hogy a kérdésre válaszoljak... menj fel társkeresőre nézd meg hogy a fent lévők harmada legalább milyen igénytelen és mégis lekoptatna elég sok embert , mert nem bazi jó pasi :D Szóval ....

2021. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!