Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, a környezetetekre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a környezetetekre miért nem vagytok annyira igényesek, mint a kinézetetekre?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! De már több alkalommal is belefutottam, hogy szép nő, ad magára, öltözködés, smink terén, aztán mikor meglátogatom vagy felmegyek hozzá, hát sokszor mintha valami putriba mennék.

Mondjuk én alapból rendmániás vagyok, és külön figyelek az ilyen apró részletekre.

-koszos a tükör, sza.ros a wécé, vízköves a csap, haj a lefolyóban

-a ruhák, cipők szana-szétdobálva

-por mindenhol

-mostalan/nem jól elmosott tányérok, evőeszközök

..és még sorolhatnám. De még azt se látom, hogy akkor rittyentene legalább egy kis rendet ha vendéget fogad.

Szóval amennyi időt tölt a szépítkezéssel, annyi időt fordíthatna a rendre is.

Vagy azt hiszi ha eladja magát a kinézetével, akkor más már nem is fontos?


2020. júl. 19. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Trollkodásnak egész ötletes, de még van hova fejlődnöd. :)
2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Nincs ebben semmi trollkodás, ezek tények. Vagy küld magáról egy képet, aztán a háttérben meg ott a putri, koszos ajtókeret, szennyes ruhák, mennyi ilyen képet látni neten is.
2020. júl. 19. 18:16
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem a nemtől függ, hanem a neveltetéstől. Én még a szüleimmel élek, nálunk itthon mindig rend és tisztaság volt, igényességre neveltek a szüleim ilyen téren (is). Nyilván a saját szobámban én takarítok és a házi/ház körüli munkából is kiveszem a részem, sosem hagyom elfajulni a dolgokat. Gyerekkoromban többször is előfordult, hogy átmentem egy barátnőmhöz és egyszerűen nem értettem, hogy az ő családjuk hogy képes ilyen mocsokban élni. Nem csak azért, mert anyuka nem volt hajlandó takarítani, hanem pl apának is tök természetes volt, hogy hívogatja az épp esőről bejövő, sáros, vizes, büdös, nagytestű kutyát maga mellé az ágyba. Volt, hogy meghívtak a balatoni nyaralóba és természetes volt, hogy hát ott por van, mert év közben nem járnak le, nyáron pedig nyaralni mennek, nem nagytakarítást rendezni. Abszolút nem vagyok rendmániás, de kínomban már én takarítottam ki, mert majd' megfulladtam az allergiától.
2020. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

1.-nek.


Nem trollkodás!


A legfullosab csajoknak van a legokádékabb lakása és kocsija.


(Kivéve, ha otthon lakik, vagy jár hozzá takarító.)

2020. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ha nálam rend van, az azt jelenti, hogy ronda vagyok? :D Csak mert nem szólt senki, de jó tudni az igazat. :D
2020. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

*Vagy azt hiszi ha eladja magát a kinézetével, akkor más már nem is fontos?


Azt.

2020. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
4 Aztán ha a taki néni nem jön megeszi a mocsok. Jellemző.
2020. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Valahol érthető. Ha egy nő nem nyert a genetikai lottón, de nem akarja elásni magát, akkor krva sok energiát és időt kell abba fektetnie, hogy kinézzen valahogy. Nyilván ha nem tenné, akkor szóba sem állnál vele sem te, sem más, mert természetesen mindenki csinos nőt akar. Ha dolgozik vagy tanul (mármint tényleg, nem csak melegedni jár be), akkor minden nem fog menni. Vagy patika lakás, vagy rendezett külső. Suvickolhat és pakolhat megállás nélkül, de akkor mondjuk nem kell finnyáskodni, ha a "hajaismilyen", nem csupasz testszerte, sz*rul néz ki az arca, béna az alakja stb. Jó adottságokkal persze könnyebb rövid idő alatt megfelelő szintre hozni a kinézetet, rosszakkal meg lehet kínlódni időtlen időkig.
2020. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy írták neveltetés kérdése. Engem pl szépnek tartanak és igényes vagyok a ruháimra mind minőség mind tisztaság mind stílus szempontjából (bár cicomázni nem szoktam magam) ennek ellenére rendetlen vagyok. A koszra igyekszem figyelni de a vízkő pl nekem nem a kosz kategória és a polcon a port is elnézem hónapokig mert nem zavar. Ha már tényleg nagyon poros letörlöm.

Koszos evőeszköz WC meg hasonlók viszont sosincsenek. A ruháim hetente egyszer vannak elpakolva de van külön gardróbom így akit zavar legfeljebb nem néz be. Ha idegen jön rendet teszek a barátaim meg így fogadnak el.

De én olyan családból jövök ahol könnyebb lenne felgyújtani a házat és újat felhúzni mint nagytakarítást csinálni.

Sajnos mivel az alap környezetem mindig is koszos és rendetlen volt nem is érzem jól magam egy patinánsan tiszta és rendezett helyen.

Egy tisztaság és rend mániással öngyilkosság lenne összeköltöznöm.

Viszont én nem a külsőmmel akarom eladni magam. Ne azért legyen velem valaki mert jó velem megjelenni amúgy meg szerinte ciki ahogy a lakás kinéz.

Az hogy kupis vagyok az énem része. Vagy eltudja a másik fogadni (párkapcsolatban egyébként kicsit jobban igyekszem) vagy nem kell velem lennie. Ez ilyen egyszerű.

2020. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt nem tudom, de sógornőm ilyen. Patent, csinos nő, drága sminkcuccok, stb, egyébként meg undorító módon él a tesómmal együtt, a földön szanaszét dobálva minden, ötnapos mosatlan szennyes tányér és pohár a hálóban, a laptopja ragad. Ha nem megy sehová, akkor fürdeni sem mindig sikerül. Hihetetlen, ha csak találkozol vele, tuti hogy nem hiszed el...


Nem kell pedánsnak lenni, mindenkinek van rosszabb-jobb napja, néha elúszik az ember lánya munkában, de amikor hozzáragadok adott eszközhöz, vagy nem merek egy pohár vizet meginni valahol, az rohadt gáz.

2020. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!