Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, hogy tudtok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy tudtok mindig igényesek lenni a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és most van az első nagy szerelmem. Nem indult könnyen a dolog, de most, fél év után úgy érzem hogy mindkettőnk ott van ahol lennie kell, és ez akár hosszú távú is lehet.

Mindegy, ez részletkérdés. Lényeg hogy szeretnék kissé igényesebb lenni, mert rajta is látom hogy mennyire imád pl harisnyában, és magamnak is jobban tetszem ha tip-top vagyok, valamint szeretnék neki annyit adni amennyit csak tudok, de valahogy nem megy úgy ahogy szeretném..

Hozzátartozik, hogy nekem nem volt anyapéldám, így a nőiességre való igény is (miutan apámék 10 éves korom körül eltaposták bennem) viszonylag későn kezdett kialakulni bennem.

Jó illatom van, ezt nyár kivételével mindig tudom tartani, meg ugye az nekem is igényem.

Öltözködésben sajnos korlátozottak a lehetőségeim, kevés csinos ruhám van, néha öltözök ki (mikor megyünk valahova), egyébként mindig "otthonosan" öltözködöm, ha nala vagy nálam itthon vagyunk.

A fogaim szépek, kivéve hogy az egyik felső vámpírfog hiányzik, ehhez kell egy stabil kereset hogy megcsináltassam, nem tudok vele mit kezdeni:(

Sminkelni nem tudok, bár nem is tartom magam csúnyának, a bőröm kifejezetten szép, szóval arra azt mondanám hogy nincs is szükségem.

A hajam egyszerűen hordom, szép hosszú barna, ha kell vágatok a végéből, fésülöm. Ha nincs kiengedve, kontyba teszem.

Nagyon szőrös típus vagyok, ez a legnagyobb bajom. Amig nem volt barátom nem érdekelt, leszedtem ami kilátszott + a hónaljamat, nagyon ritkán a puncimat és annyi. De imád a popsimmal foglalkozni, és nem akarom hogy többé szőrösen lássa. Viszont fizikai lehetetlenség pl a vágat kezdeténél, vagy a gátnál leszedni, mert akkora a borotva hogy nem megy oda be. A másik lehetőség (gyanta) viszont nagyon drága ahhoz képest hogy milyen gyakran kéne.

Ha már popsinál tartunk, hogy kell úgy kimosni hogy akár ujjazhasson is? Nyilván kitörlök mindig, de hallottam hogy a zuhanyzós beöntés veszélyes játék. Milyen megoldást javasoltok? Erre is, és a többi dologra is. Köszönöm hogy elolvastad:)



2020. dec. 5. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Patikában lehet venni a beöntéshez dolgokat. Most nem tudom pontosan hogyan kell kérni, majd ezt biztos megválaszolja valaki. Én borotvával szoktam a fenekemnél szőrteleníteni. Párom szintén. Nekem az jött be, hogy leguggolok, magam alá teszek egy tükröt. Úgy látom a fenekemet, és szépen megtudom csinálni magamnak. Vagy esetleg hideg gyanta krém. De azt ne hagyd sokáig a fenekednél mert kicsípheti. Plusz ugye nem kellene a hüvelybe folynia mert akkor nagy gondok lehetnek. Igényességhez annyit fűznék, hogy napi egy zuhany mindenképp, kerüld a cigarettát, alkoholt. Dezodort is használhatsz, esetleg parfümöt. Hajadat ne vasald túl sokat, ne fesd túl gyakran. Szemöldöködet szedd. Egészséges étkezés, testmozgás. Tiszta ruha. Ha valamid kopott, vagy szakadt azt dobd ki. Nem kell sok ruha, de azok legyenek jó állapotban. Napi 2 fogmosás minimum. Körömvágás! Ne rágd semmiképpen! Ha fested akkor ügyelj, hogy be legyen felpattanva. Ha igen szedd le. Újra is festheted, de ne legyen kopott. Nagyjából ennyi szerintem. 21/N
2020. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyen*
2020. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A leírtak alapján csinos lehetsz. :) Szerintem a legjobb tanács,amit tapasztalatból adhatok neked, hogy ne próbálj túlzásokba esni, túlkompenzálni, mindig a teljes tökéletességet hajszolni. Abba hamar bele lehet fáradni. Szerintem a fogaiddal így olvasva nincs semmi baj, és az sem baj ha otthonosan öltözködsz, az is lehet csinos. A szőrösségre nem tudok jó tippet adni, mert én csak fazonra igazítom, és azt leszámítva nem vagyok szőrös típus. Legyél igényes (mindig tiszta test, haj, fogak, köröm, friss illat) de ne ess kétségbe, ha épp nem vagy a toppon. A párod sem lesz mindig tökéletes. Inkább fogadjátok el egymást és ne a külsőségekre fókuszáljatok. Biztos tetszeni fogsz a párodnak úgy is, ha nem vagy 100%-ban a toppon.
2020. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Villanófényes szőrtelenítőm van,én is nagyon szőrös vagyok.A fenekemet borotválom,szerintem csak rá kell jönnöd,neked,hogy megy a legkönnyebben.A puncimat borotválom,utána levillogtatom.Nem lesz teljesen csupasz,legalábbis nekem nem sikerül,de nem pattog ki borotva után.Amúgy. Nincs azzal baj,amit leírtál.Vegyél még egy két csinos ruhát,harisnyát.
2020. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de számomra amíg a fogad nincs rendben, a többi abszolút lényegtelen...
2020. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Most miért lettem pontozva??

Ezekszerint az alap igényesség elvárása nagy dolog? Lényeg, hogy valaki ki legyen sminkelve, legyen szőrtelen és csinos, de nem baj ha nincs foga?

Érdekesek vagytok...

2020. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Az az egy a lényeg, hogy magad felé legyen igényed az igényességre, az ápoltságra, a jó megjelenésre. Ha ez megvan, akkor ok. Ugyanis akkor biztos ápolt leszel otthon is, nem fogsz kopott, szakadt ruhában lenni lakáson belül sem. Ha nincs jelen a gondolkodásodban, hogy "úgy sem látja senki", akkor biztos, hogy kellően igényes megjelenésű leszel mindig, bármikor. Viszont ne arra menj, hogy ő a harisnyát szereti. Akkor hordjál azt, ha te is szereted. Ugyanis ha hozzászoktatod ahhoz ami neki tetszik, de neked nem túl kényelmes, konfortos, hosszú távon gond lesz belőle. Később már nem fogod szívesen felvenni, mikor a rózsaszín köd, az újdonság varázsa oszlik, neki meg ez nem fog tetszeni. És joggal is. Hisz ő egy tip-top csajszival költözött össze, jött össze, szeretett belé. ...Mert annak mutattad magad...
2020. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A szőrösség nem igénytelenség. Úgy igazán őszintén, téged saját magadat zavar ott a szőr? Ha nem, (hiszen mostanáig egyáltalán nem zavart), akkor szerintem ne pörögj rá erre. A barátod mindenhogyan szeretni fog, nem azon a kis szőrön múlik.
2020. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnak. F 42
2020. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!