Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfinak jobb egyedül mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak jobb egyedül mint "öreg" nővel lenni?

Figyelt kérdés

Ez a pasi 39 éves, de évek óta inkább egyedül van mert neki a korosztályán belüli nők már "öregek" !!!


Értem hogy minden pasi 20 éves fiatal csajt akar, de nem gondolják hogy azért a realitások talaján kéne maradniuk?


Nőknél jobban jellemző ez az inkább egyedül élés, de férfiaknál nem szól bele az alapvetően erősebb libidó?



2021. aug. 2. 10:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ne is legyen csak azért egy nővel, hogy legyen kit dugnia. Mindkét nemnek jobb, ha az ilyen selejt egyedül marad, én díjazom.
2021. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Akinek a SAJÁT KOROSZTÁLYA öreg, az bsszon egyedül.
2021. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha a saját korosztályát öregnek tartja, akkor gondoljon bele, hogy a majdnem fele annyi idős lányok őt minek tartják :D Elárulom: vénember


AMúgy meg nem minden férfi 20 éves csajt akar.

2021. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha olyan erős lenne az a libidó, akkor dugna akit érne, nemhogy finnyáskodjon.

Amúgy valószínűleg fordítva lehet a dolog, ő nem kell a korosztálya nőinek, de még a késői huszonéveseknek se. Így ábrándozhat arról akiről akar. Egy átlag magyar 40 éves fickónak nem jut 20 éves lány. Majd rájön csak nehogy 50 legyen addigra mert akkor lesheti a negyvenes nőket is, már azoknak se fog kelleni.

Egyébként meg tényleg jobb ha egyedül marad mint hogy boldogtalanná tegyen egy korabeli nőt a hozzáállásával, mintha szívességből lenne vele.

2021. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
vénembert annak tartanak aki úgy néz ki, nem a kor fogja eldönteni ..
2021. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, a férfiak sem állatok, hiába próbáljátok ezt propagálni. Igényes férfi is ugyanúgy elintézi egyedül otthon, ha csúcson van a libidója, mint egy nő...
2021. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
#6 És az igényes férfi az, aki képtelen a saját korosztályával ismerkedni, mert neki csak egy fiatal pipi felel meg?
2021. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
7# Nem, arra értem az igényest, hogy mondjuk nem fekszik össze mindenkivel, mert épp libidója van. Ne mossuk össze az igényességből fakadó válogatást, szűrést és a fehérmájúságot. Ja és amúgy mindenkinek joga van olyannal összejönni, aki neki tetszik. Ugyanúgy a nők is ezt csinálják, náluk hogyhogy jobban elfogadjátok, ha 25 évesen összejön az 55 éves milliomossal vagy 45 évesen a 25 éves modellel?
2021. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy korkülönbséget semmilyen irányban nem támogatom, mindenesetre egy kapcsolat két ember szabad döntése. Ezért is írtam az egyes kommentemben, hogy jobb is, ha nem jön össze olyan nővel akit csak pótléknak tartana.
2021. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
Neki így jó, téged miért zavar?
2021. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!