Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfinak jobb egyedül mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak jobb egyedül mint "öreg" nővel lenni?

Figyelt kérdés

Ez a pasi 39 éves, de évek óta inkább egyedül van mert neki a korosztályán belüli nők már "öregek" !!!


Értem hogy minden pasi 20 éves fiatal csajt akar, de nem gondolják hogy azért a realitások talaján kéne maradniuk?


Nőknél jobban jellemző ez az inkább egyedül élés, de férfiaknál nem szól bele az alapvetően erősebb libidó?



2021. aug. 2. 10:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj, ha a 30 éves csak ráhajthat az 55 éves hapsira, akkor nyugodtan vágyhat a férfi is 20 éves nőre!
2021. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39 éves férfi vagyok, de kapcsolatra nem érdekel egy 20-as csaj. Csak idősebb nő jöhet szóba, lehetőleg olyan, aki szeretne családot alapítani. Ez egy 20 évessel esélytelen. Pont azért keresek folyamatosan, mert nem jó egyedül lenni, és tényleg szeretnék családot. Ma már belátom, hogy hiába van valakinek sok kapcsolata, ha képtelen megállapodni...így csak pocsékolja az idejét.
2021. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A fiatal nőket bezzeg nem szólja meg senki, amikor idősebb srácokkal, férfiakkal henteregnek.
2021. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%

Érintett vagyok a témában, mivel rendre fiatalabb barátnőim voltak.

Jelenleg is jóval fiatalabb partnerem van, és az esküvőt tervezzük.

Én soha nem jelentettem ki, hogy velem egykorú nővel nem kezdek,de egész életemben jóval érettebbnek éreztem fejben, és lelkileg a velem egykorú nőket. Teljesen más a gondolkodásuk, mint nekem.

Bár lehet, hogy csak az én személyiségfejlődésem lassú. A 31 éves kedvesemmel viszont egy húron pendülünk

51f

2021. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

30 fölötti nők a legjobbak. Tudják értékelni a férfit, ismerik a világot, nem kergetnek olyan álmokat, nem finnyásak, mint a kis 20-as lánykák. Tudják, hogy nem minden a pénz, a kockahas, a bulika.

Egy 40-es elvált anyuka, ha értelmes, nem elhanyagolt, nem elhízott, hát az főnyeremény egy 39 évesnek.

2021. aug. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Tapasztalat szerint jobb.

Én 44 vagyok, de csak 35nek mondanak.😁🤗

Igaz jól tartom magam es teszek is erte.☝️

Szerintem gáz ha a no az idosebb.

Főleg 5-10 evvel.

Arra ott van muter.🤣🤣 (nem a szexre gondolok)😁

En is inkabb a nalam 8-10 evvel fiatalabbat keresem.

De ez a velemeny csak 1 a sok kozul.

Es csak az emyem.

Kinek mi jon be.

2021. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként a saját velem egyidős korosztályú nők mindig 4-5 évvel idősebb férfit akartak. Tehát mivel saját korosztály kilőve, idősebb is (mert azok szintén idősebb hapsit akarnak), maradnak a fiatalabbak. Mi a meglepő ezen? A nők alakítják így.
2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!