Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kolléganőnél hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőnél hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Hívjam el egy munkán kívüli kávéra?


Ő csak másfél hónapja kezdett a cégnél, ha minden igaz nincs barátja.

Nem dolgozik közvetlenül velem, de a nagyobb csapat része.

Egy szinten vagyunk, ő is és én is külön projecteket vezetünk.


Nem akarok, hogy azt gondolja, hogy na megjött és már le is támadom, pedig sosem ismerkedtem még kollégával korábbi munkahelyeken sem tudatosan.


Tartok tőle, hogy ha visszautasít az kellemetlen lesz mindenkinek :)


2021. aug. 3. 14:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy ismeretlenül elhívni valakit ritkán működik. Kifejezetten elrettentő módja a dolognak. Próbálj vele előbb házon belül beszélgetni, és ha sikerül érdemi kommunikációra rávenni, és van valamiféle összhang, akkor elhívni.
2021. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk párszor, szóval annyira nem vagyok ismeretlen, de nyilvan teljesen munkahelyhez illo volt az eddigi kommunikacio.
2021. aug. 3. 14:51
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szavak száma a lényeg, hanem hogy úgy beszélj vele, mint emberrel. Nem baj, ha kilóg a lóláb, amíg nem gáz, ahogy csinálod. Nyilván ő is tudni fogja, mire készülsz, és tud ahhoz igazodni. Adni visszajelzést, akár pozitív, akár negatív irányba, te meg az alapján fogod tudni, merre tovább.
2021. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

"nyilvan teljesen munkahelyhez illo volt az eddigi kommunikacio."

nem nyilván. akit érdemes találkozóra hívni, azzal érezhetően több van a levegőben és könnyen túlmegy a beszélgetés a kötelező munkahelyi dolgokon.

szerintem ez a kolléga felejtős.

2021. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :)
2021. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Közvetlenül egymással dolgoztok? Ha nem gáz nem lehet, meg most azt mondja, hogy nem? na és akkor mi van? semmi .
2021. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
kivéve, hogy ha a semmit is szimpátiának könyveled el és találkozót kezdeményezel, a munkahelyen elkönyvelnek egy nulla érzelmi készségű balfácánnak.
2021. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
(#6-nak arra, hogy mi történhet)
2021. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6-os: majdnem, ő az egyik leányvállalat dolgait intézim én egy másikét, ritkán közös ebéd is van, de 7-en, tehát nem csak vele. A nagy teamben 20an vagyunk.


Most többnyire otthonról dolgozik mindenki, de következő hétfőre már megbeszéltük 5-en, hogy megyünk be az irodába. Ő is jön.

2021. aug. 3. 16:21
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kozos ebed a legjobb , ott meg tudod ismerni jobban vagy legalabb mar nem ismeretlen lesz.
2021. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!