Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy kolléganőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy kolléganőmbe, de mind a kettőnknek van párkapcsolata. Több lenn. Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Eleinte nem figyeltem fel rá, hisz van barátnőm. De jobban megismertem, és elkezdett vonzani, hogy milyen erős lelkileg. Tudni kell a kolléganőmről, hogy jó sok szarság érte az életben, csapások, tragédiák. Mégsem roppant össze. Számomra a lelki erő, ami benne lakozik, elképesztően vonzó. A másik, ami elrabolta a szívemet, hogy hogy meg tudja látni a szépet abban, amiben elsőre semmi sincs. Apróságokra gondolok. És érzékletesen el tudja mondani, úgy, hogy utána már én is meglátom a szépet az semmiben.

Az már fix, hogy én szakítok a barátnőmmel. Hisz beleszerettem valaki másba. De ott a bökkenő, hogy a kolléganőmnek is van pasija. De nem házas. Nem tudom, szakítás után kezdeményezzek csak úgy? Tudva, hogy van valakije? Ez fura lenne.


2021. márc. 1. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő boldog párkapcsolatban él, mekkora önzőség lenne rányomulni?!
2021. márc. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Könnyen két szék közül a pad alá eshetsz, mert az sem biztos, hogy viszonozni fogja majd az érzéseidet.

Munkahelyi kapcsolat egyébként is rizikós, volt nekem is, és a végén egyikünknek le kellett számolni, mert annyira kikezdtek minket. Meg sajnos ezekből a rövid munkahelyi beszélgetésekből nem lehet megismerni a másikat, csak hosszú idő után. Van most is olyan kolléga aki tetszik, de az utóbbi időben egyre jobban kiábrándulok belőle ahogy kiismerem. Biztos kapcsolatomat ezért se rúgtam fel miatta.

2021. márc. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem finoman tudtára adhatod, hogy tetszik, de ne nyomulj, ha elutasít, nem lép feléd akkor ne erőltesd. Mindig gondolj arra, ha valaki megcsalja veled a barátját, téged is meg fog a nehéz napokon.
2021. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakítani mindenképp fogok a barátnőmmel, akár összejön a kolleganőm, akár nem. Nem lehetek valakivel, ha másra vágyom.
2021. márc. 1. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

A 4-es vagyok. Ha még a viccet sem értitek, akkor idézném nektek Peter Griffin-t a Family Guy-ból:


"Akkor szarjatok sünt."

2021. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Melyik resz nem vilagos abbol, hogy kapcsolatban levovel nem kezdemenyezunk parkapcsolatot? Keress egyedulallot. Nem olyan bonyolult ez.
2021. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!