Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csináljam hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy engem akarjon ?

Figyelt kérdés
Van egy jóképű férfi aki sajnos beleszeretett egy olyan nőben aki csak kihasználta , újra meg újra vissza édesgette magához és megint belerúgott. Nem is értem hogy tudott bele szeretni egy ilyen nőbe hisz se nem szép se nem néz ki jól, túlsúlyos és ugy viselkedik mint egy r.banc és mellette az is . Nem értem mit lát benne , a csaj kihasználja amikor olyan kedve van eldobja mint egy rongyot és ő meg szenved miatta . Most megint nem beszélnek és valahogy szeretném megszerezni a pasit mert én megtudnám becsülni csak ilyenkor nehéz mert szerelmi bánatos . Mit csináljak ??

2021. aug. 3. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. “Megszerzed”, aztán meg elhagy a másik miatt.
2021. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Beszéltél már vele arról, hogy összejönnél vele? Milyen régen ismered és honnan?


Korosztályod beli?

2021. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem vagy az esete, akkor hiába minden. Sajnos elég öreg vagyok már, hogy tudjam.

74N

2021. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd békén inkább. Marhára nem hiányzik neki szerintem egy törtető cafka.
2021. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Hívd ki a nőt egy kick-boxmeccsre.
2021. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondjuk nekem olyan pasi se kéne akit így rakosgatnak ki be, meg lehet vele érzelmileg jatszadozni...
2021. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én csak 25 vagyok, de egyetértek. Már tudom, hogy vagy szeret, vagy nem, és erre nem lehet érzelmileg hatni
2021. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

"valahogy szeretném megszerezni a pasit mert én megtudnám becsülni"


Lol, ha fordítva lennének a nemek, itt kapnád az osztást, hogy tipikus önjelölt niceguy vagy és még jó, hogy nem téged választott.

2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a csaj ribizli? Ismered személyesen? A se veled, se nélküled kapcsolatokhoz KETTŐ ember kell, meg ne sajnáljam már a pasit.

Ja, egyébként sehogy, neked ebben a történetben nincs szereped. Engedd el.

2021. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 igen ismerem és tudom hogy miket csinál ,kb minden olyan pasival fekszik le aki bejön neki.

Viszont lehet hogy nem kéne most ebbe bele másznom mert csak porul járnék .

2021. aug. 3. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!