Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiként mennyi esélyem van találni normális nőt komoly kapcsolatra,ha analfetises vagyok ? Normális válaszokat szeretnék,ha lehet.

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 12:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

#10

Vagy hazudott vagy számára tényleg jó volt, de ettől még más szerint lehetsz szörnyű. Szubjektív, hogy kinek mi a jó.

2021. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Mi a fszom ez a sok analos kerdes mostansag, elojottek a latens melegek???
2021. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok látens meleg. Ezt is megkapom többször,hogy akkor mi vagyok.egyszeruen szeretem
2021. aug. 7. 13:29
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Szeresd havonta 1x, a többi alkalommal élvezd a hagyományos együttléteket.
2021. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%

A nők híres toleranciája, megértése, elfogadása kb eddig tart. És most nem arról beszélek, hogy kapcsolatban análoztassák magukat állandóan a nők, hanem csak itt, ebben a kérdésben, idegenek által a kérdező felé mutatott empátiáról, megértésről beszélek.


Természetesen elkezdtek látens melegezni is azok, akik máskülönben pedig nagy liberálisok, elfogadók állítólag. Csak itt most egy férfit lehet szidni, ekézni, szóval elég nagy a csábítás, ez üti a másikat, tudom.

2021. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

#15

Én kérek elnézést, hogy nem megyek bele olyanba, ami fáj vagy kellemetlen számomra.

2021. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

#15


Ez nem az elfogadásról szól, ez egy vélemény, hogy így sajnos nem valószínű, hogy lesz normális kapcsolata. Egyébként mi teljesen elfogadóak vagyunk vele szemben, az már az ő baja, hogy nem lesz senkije 🤷‍♀️ Én mondjuk Brad Pitt-et szeretném elcsábítani. Ha valaki azt mondja nekem, hogy ez nem fog összejönni attól nem lesz kevésbé megértő.

2021. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

16.


És ki mondta hogy menjél bele?

2021. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan nők akik kifejezetten élvezik olyat kell keresned, vagy prosti aki vállalja. Az ide írogató nőkre meg ne hallgass csak lehuzni akarnak.
2021. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19: prostit komoly kapcsolatra semmi esetre sem
2021. aug. 7. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!