Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden normális lánynak már barátja? Nagyjából semmi esély manapság barátnőt találni egy fiatal srácnak?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megtetszik egy lány utólag mindig kiderül, hogy van már barátja. Pedig nem átlag feletti lányokkal próbálkozom azok a plázacicák nem is jönnek be nekem, akik kirakják a mellüket és a feneküket kirakatba. Az egyetlen szűrőm, hogy ne legyen nagyon túlsúlyos, mert az nekem nem jön be. Még soha nem is volt barátnőm, mert ahogy megtetszett valaki kiderült, hogy már van párja. Kezdem azt érezni örökké magányos maradok, pedig nem tartom magam rondának, figyelek arra, hogy ápolt legyek mindig és butának sem tartom magam.


20/F



#lány #társkeresés #összes lányak #fiatal lányoknak van párjuk
2021. aug. 15. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

#9 A munkatársnődet azért utáltad, mert sikeresebb volt a férfiaknál, mint te. Amúgy azt nem írtam, hogy CSAK a normális nők élnek házasságban.

#10 Férfiak esetében sokkal többet számít a külső, mint a személyiség. Ha egy férfi jól néz ki, hajlamosak vagytok elnézni a hibáit, míg ha nem néz ki jól, meg sem akarjátok ismerni.

2021. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
11-es nekem egyszer azt írta egy csaj, hogy miért kellene ismerkednie egy olyan pasival, aki nem jön be neki külsőre? Nem tudtam mit mondani. Igaz lenne, hogy a legjobb pasiknak jut több nő is?
2021. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok. Éppen az, hogy olyan gusztustalan külsőre is, hogy mindig azt gondoltam róla, hogy egy férfinak sem kell. Mert nem is néztek rá a férfiak sem a munkahelyen, kerülték, mint a xart. Azért szakadt le a pofám, hogy még ráadás egy jó pasinak kellett ;)
2021. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 Igen, igaz.

#13 Az a baj, hogy te magadból indulsz ki, és el sem tudod képzelni, hogy valakinek más is számít a külsőségeken kívül. Ha egy nő csúnya, de emellett kedves, értelmes, őszinte, akkor nincs gondja a pasizással.

2021. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!