Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyibe kerül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyibe kerül az egy éves évforduló megünneplése? ( szerintetek mi lenne a normális nagyjából és nektek mennyi kb. )

Figyelt kérdés
Nekem első párkapcsolatom és kb 22 ezret költöttem el a hétvégén. ( Virág, csoki, ajándék, mozi ) Ez nagyon sok vagy szokjam meg, lesz még több is ? :)
2015. nov. 25. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, teljesen reális ár.
2015. nov. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez piszok sok. Párom elvitt egy kv-zóba (kb. 1000 ft), tőlem pedig kapott egy sütit és egy doboz sörkülönlegességet (kb. 600 ft a süti nélkül).


Este pezsgőt bontottunk másnap reggel pedig szeretkeztünk.

2015. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahová nulla és végtelen forint közé tehető.


Semmiféle szabály vagy forgatókönyv nincs. Ti ismeritek egymást, hogy mik az igényeitek, mennyire tartjátok ezt fontosnak, mennyire akarjátok megadni a módját és mik a lehetőségeitek. Van, akinek elég egy gesztus vagy valami apró, személyes ajándék, van, aki fényűző vacsorát vagy élményekben gazdag programokat kíván.


Én személy szerint valamilyen jó programot akarok kitalálni, de persze nem több tízezer forint értékben. Plusz valami apró személyes ajándék.

2015. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!