Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ismerkednek 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ismerkednek 30-35 közötti nőkkel, tapasztaltak már hasonlót? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vagy csak én fogom ki mindig az ilyen nőket?

Már a 4. nővel futok ez miatt zátonyra.

Az ismerekedés mindig jól indul, nyilván a közös szimpátia megvan, egy hullámhosszon jár az agyunk stb.

Aztán ahogy szóba kerül a szex téma mintha bekattanna valami az agyukban, egyből kényszeresen az exek farkának méretéről, és az ágyban való teljesítésükről kezdenek el ódákat zengeni.

Egyébként a szex téma ha szóba kerül, arról kezdünk beszélni hogy ki mit szeret stb.

De a vége mindig az, hogy mekkora fuckboy alfa hímekkel dugtak a kapcsolataik alatt.

Komolyan ilyenkor mintha valami bizonyítási kényszer lenne úrrá rajtuk, hogy "éreztessék" mekkora alfa nőstények voltak a korábbi kapcsolataikban.


2021. aug. 16. 15:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

#19

Nőként írom, hogy ez szégyen! Miféle társat kereső nő kezd el az exe 'teljesítményéről' beszélni... Komolyan mondom, hogy nem normális, ami ebben a világban zajlik.

Nem csodálom hogy az ilyenek nem találnak párra.

2021. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

#20!


Ezért jársz te így!

Úgy viselkedsz, mint egy hisztis tini.

Te nem választ vártál, hanem azt, hogy megsimogassák a buksidat.

Találtál is a 19-es személyében egy hozzád hasonló szerencsétlent, aki ahelyett, hogy vette volna a lapot, megállapította, hogy a nő felszínes, mert szóba hozta a szexet.


További jó csetelgetést kívánok nektek!

2021. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A szexrol nem beszelni kell hanem csinalni.

Aki beszél es elore le akarja egyeztetni a dolgokat az ritka egy pancser.


En a baratommal elore speciel azt sem tudtam még hogy vele miket vállalok be az ágyban és miket fog belolem kihozni.

Olyanokat elért nalam amiket soha senki.

2021. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg mikor kerdeznek.pl anált bevallal e csaj. Hát valakinek vki bevallalja spontán vagy mert epp arra izgatta fek a párja, de az nem jelenti egyuttal azt is hogy mindenki masnak is. Es tarskereson majd azt fogja irni lihegve hogy igen johet.


Az ember lanyábol a ffi hozza ki a nőt meg az izgalmat es a szexualis osztont is. Nem egy beszelgetes.


Olyan hülyek néha a srácok mint egy ház.

2021. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%

Most nem azért, de ha elég érett egy kapcsolat, akkor előbb-utóbb szóba kerül a szex, ahogy nálatok is és nem is túl korán. Nyilván arra vagy kíváncsi, mit szeret a nő a szexben, az adott nő pedig nyilván erre a kérdésre úgy tud válaszolni, hogy előszedi a legjobb élményeit, amelyek bizony hús-vér férfiakhoz köthetők. Ha te ezt nem tudod elviselni, akkor a te önbizalmaddal vannak óriási gondok.

Egyáltalán nem biztos, hogy két ember azért megy szét, mert rossz páros voltak az ágyban. Az én esetemben is van valaki, aki szexuálisan mindenkit überel eddig, de annyira nagyot csalódtam benne, hogy semmi kedvem többé lefeküdni vele.

2021. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%
Ez hasonló lehet, mint én jártam. A csaj azt mondta, hogy Balatonfüreden sokat él, majdnem mindig oda jár. Én meg beköptem neki, hogy nagybátyámék ott laknak és én is majdnem mindig ott vagyok. Többet nem láttam a csajt, gondolom hazudott, véletlen még rákérdeztem volna egy-két füredi helyre és beég. Na ennyire hazudnak a nők is. Be ne vedd már ezt a dumát, baszki. Hány éves vagy?
2021. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!