Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedünk, pár óra alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedünk, pár óra alatt meg már szerelmes, meg szexet akar, normális az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon jófejnek tűnt. Intelligensnek gondoltam. 3 óra múlva már szerelmes volt, utána már közölte, hogy szexelni akar. De előtte bemutat a szüleinek, és kérdezte, hogy én is bemutatom őt. Közölte, hogy a fotómra áll a farka, és járni akar velem. Ja és bevallotta, hogy szűz, és megkérdezte, hogy elvenném-e a szüzességét.

Meg már holnap menjünk randizni, mire várjon.

Csak én borulok ki ilyeneken?


2021. aug. 17. 22:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok.
2021. aug. 18. 06:31
 22/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy szep nagy red flag. Normalisan bucsuzz el tole es lepj tovabb
2021. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt valami fura a kèpein, propelleres sapka, ilyesmi? 😆
2021. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként ezek "normális" dolgok, ahogy előttem is írta már valaki, csak a legtöbben ezeket nem mondjuk el a kiszemelt csajnak, hanem csak magunkban "csináljuk".

Szinte minden férfi ilyen, ha megtetszik nekünk egy lány, nagyon hamar "szerelmesek" leszünk és igen a csaj képeire áll a farkunk.

De ezt értelmes ember nem fogja közölni a lánnyal ahogy azt sem, hogy "vedd már el a szüzességem". Szóval a srác eléggé szánalmas, de valaki "kicsit" túl őszinte tud lenni.

2021. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi furcsa a képek alapján. A beszélgetés elején teljesen normális volt.
2021. aug. 18. 09:59
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

24


bocsi, de fogalmad sincs, mi a férfi.


"Szinte minden férfi ilyen, ha megtetszik nekünk egy lány, nagyon hamar "szerelmesek" leszünk és igen a csaj képeire áll a farkunk."


Ez nem férfi, ez beteg, magányos, needy ember.

2021. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Szépen elköszöntem tőle, elolvasta és utána szerencsére letiltott engem.
2021. aug. 18. 12:18
 28/31 anonim ***** válasza:
Hehe, ilyenek a mai pasik...:DDDDD
2021. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A gond az lehet, hogy mivel 0 tapasztalata van, pszichoszexuálisan egy kamasz szintjén van.
2021. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egy lóizét, a pasik teljesen meg vannak őrülve. Iszonyatos, hogy hogy állnak a nőkhöz. Lehet, hogy a kapitalizmus+Fidesz kombó az oka, hogy mostanában senkinek nincs senkije és nem tud megmaradni senki mellett.
2021. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!