Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha állandóan szerelmes leszek?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, biszexuális férfi.


Férfiakkal voltak rövidebb kapcsolataim. 25 éves koromig megvoltam győzödve arról, hogy meleg vagyok, és a lányok többnyire hidegen hagytak.


Aztán 2 éve most már a fordítotja van: a fiúk teljesen hidegen hagynak, és csak a lányok érdekelnek, csak a lányokkal tudom elképzelni a jövőmet. Érdekes változás, de örülök neki.


Nos, és mióta ez van, azt veszem észre hogy gyakorlatilag havonta másik lányba szeretek bele, és nem tudom az érzelmeimmel mit kezdeni. Általában viszonzatlan marad ez a szerelem, illetve nem tudom, mert nem igazán merek kezdeményezni, vagy mire összeszedem a bátorságomat, addigra kiderül hogy a lánynak már van párkapcsolata, vagy valamilyen módon nem látom többet a lányt, mert például másik munkahelyre megy dolgozni...


És ez nagyon-nagyon összetör engem, gyakorlatilag bögők ezen ismeretlen lányok után. És amikor beleszeretek egy lányba, akkor ő a minden, a tökéletes, nem tudok elképzelni jobbat nála, aztán következő hónapban mindig jön jobb, abba szeretek bele, és így megy tovább... Jelenleg is.


Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire "érzékeny" vagy nem is tudom minek hívják ezt?


2021. júl. 30. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Most hogy benéztél a hetero térfélre kérdező, láthatod hogy nem fenékig tejfel itt az élet

Maradhattál volna a homo oldalon, itt már túl sok a vadász, és túl kevés a vad

2021. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!