Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők az országban, akiknek a pénz nem annyira központi téma és adnának esélyt egy egyszerű melósnak is az új kenyér ünnepèn?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Itt nem a melós a szar hanem az egyén , aki a melós mögött van , mondjuk neki a tutit egy ideje , de nem érti , meg sajnàltatja magát.
2021. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem értem a "melós" mikor lett a buta, csúnya, szegény emberek szinonimája. Én 12 órákat húztam le egy gyárban, kétkezi munkát végeztem éveken át, mégis az összes barátnőm elsősorban az eszem és érzelmi intelligenciám miatt fogtam meg, a külsőm az "csak" átlagos.


Melósok nélkül nem lenne ház amiben most ülhetünk, utak amiken mehetünk, autók amik elvinnék az elkényelmesedett seggünket egyik pontból a másikba, sőt, semmi sem lenne, nem lett volna földművelés és még mindig vadászatból, halászatból és gyűjtögetésből élnénk.


Arról nem is beszélve, hogy régen egy földműves (főleg, ha saját földje volt) nagyon is népszerű volt a nők körében, nyilván inkább őt választották, mint egy olyan embert, aki halászik, aztán ha nincs fogás akkor aznap nem esznek.


Minden felmenőnk volt munkás egyszer valamilyen szinten, egészen az ősókortól kezdve, köpjük le őket is nem?


De persze úgyis tudom, mindjárt jön majd valaki, aki beleköt valamibe amiben esetleg tévedtem, meg jönnek majd megmagyarázni, hogy én valójában hülye vagyok és a nők is hülyék voltak akik összejöttek velem, nem is várok mást, az emberek itt élik ki a frusztrációikat másokon.

2021. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

13

Az iraskeoeden latszik, hogy abszolut kivétel vagy!


Ugyanakkor 1, Irodisták (logisztikus, beszerző stb) nélkül, ugyanugy nem lenne sem ház, sem út, de meg termelés sem a gyarban!

2, Mit kezdjek egy 250 ezret kereső munkással, ha nekem majdnem 3x annyi a fizetésem? Nem is tudna működni a kapcsolat

2021. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

14

Ok, ez még talán elfogadható is lenne, ha oda-vissza működne. De a nők részéről ez már nincs betartva, ők bezzeg elvárhatják hogy és össze is jönnek olyannal aki sokkal többet keres náluk. Akkor az átlagos kinézetű melós operátor nő érje be a szintén melós operátor férfivel, ne maga fölöttiekkel járjon. Ő ezért bezzeg nem csődtömeg lúzer.

Vagy például a 14-es válaszoló remélem visszautasítana egy gazdag férfit! Hiszen az mit tudna kezdeni vele meg a szaros kis 750 ezres fizujával? Ha tényleg így működne ez, akkor nem lenne gond, de aljas kettős mérce van a nők részéről.

2021. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Igen, de a melós ne a diplomás, könyvelő Annát akarja! Legyen csak jó neki a csomagoló Kitti! Ha pedig ez nem jó, azért nem Anna a hibás, hanem a kérdező a csődtömeg lúzer"


Szerintem ez nőkre sokkal, sokkal inkább jellemző. Ők panaszkodnak állandóan, hogy csak "munkások" írnak rájuk. Egy férfit mikor látsz arról panaszkodni, hogy csak bolti eladó jutott neki? Soha.


"Mit kezdjek egy 250 ezret kereső munkással, ha nekem majdnem 3x annyi a fizetésem? Nem is tudna működni a kapcsolat"


Amúgy a százalékok alapján ugyanaz a kommentelő ezt a két kommentet, de mégis olyan kettős, nem...?

2021. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én férjem meg kőműves. Ez a szakma a gyakorin tényleg a buta ember szinonimája. Imádja a munkáját és jó szakember. Én meg erettsegi+ szakma. Nem fizikai munkát végzek és elég jól nézek ki. Ilyen is van.
2021. aug. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Irodisták (logisztikus, beszerző stb) nélkül, ugyanugy nem lenne sem ház, sem út, de meg termelés sem a gyarban!"


Ők is munkások, attól még, hogy nem fizikai munkát végeznek.


Sőt szinte mindenki az. Egy Dwayne Johnson is munkás, aláír egy szerződést aminek megfelelően, szabályok és kötöttségek között színészkednie kell.


Mondok pár nevet akik nem munkások, Bill Gates, Jeff Bezos, Elon Musk. Na ők tényleg maguknak dolgoznak, nekik nincs főnökük. Bár állítom még őket is kötelezik ilyen-olyan szerződések.


Mindenki "munkás" a földön, akár tetszik, akár nem. Najó talán azok nem, akik nomád körülmények között, a kapitalizmustól elszakadva élnek.

2021. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!